Seyyar Köfteci yeni
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Pekin Emlak
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Hasan YILMAN
Hasan YILMAN

Yapılması Planlanan BASKIN SEÇİMLER Hk’ daki Analizim....!

Yaklaşık bir yıldır 2018' de Baskın ve ERKEN seçim vaaaar demiştim yine aynı fikri düşüncemi muhafaza ediyorum. Cumhurbaşkanlığı + Genel + Yerel seçimi var. R.T.Erdoğan' ın başka çaresi de yok, alternatifi de yok

30 Aralık 2017 Saat: 00:06

2018 Yılı İçerisinde Perde Arkası ve Kurnazca Yapılması Planlanan BASKIN SEÇİMLER Hk’ daki Analizim....!

 

HASAN YILMAN·29 ARALIK 2017 CUMA

2007' yılından beri defalarca yazdığım ve söylediğim gibi ''yanlarında iyi bir devlet deneyimi olan Av. Ertuğrul Yalçınbayır ile Yargı ve Hukuk camiasının saygın bir ismi E.Yargıtay baş savcısı Sami Selçuk olmak kaydıyla tek aday ve kora-kor aday olmaları halinde; R.T.Erdoğan karşısında seçim alacak ülkemizde iki isim önde görünüyor, anılan bu iki kişinin haricinde her kim karşısına aday olarak çıkarsa R.T.Erdoğan ezer ve geçer '' diyerek, Yüce TÜRK Milletini uyarmış ve Temmuz 2014' te Semerci Yayınları vasıtasıyla okuyucu kitlemizle buluşturduğumuz STRATEJİK ANALİZ (Yüce TÜRK Milletine Şikayetim Var) adlı kitabımda ve de konseptini FİKİR PORTALI olarak belirlediğimiz FACEBOOK sayfamdaki bir çok analiz çalışmamda neden...? niçin...? nasıl...? sorularına kapsamlı cevaplar vererek örneklerle açıklamıştım.

İşte o günlerde ve sonrasında bu tespitlerime karşı çıkanların bir kısmı şimdi Meral Akşener' in yanında yer almaktalar, diğer bir kısmı; bir proje adamı olarak üst akıllar tarafından ve R.T.Erdoğan iktidarlarının önündeki barikatları kaldırarak devamını sağlamak, yol üzerindeki engelleri temizlemek için CHP' nin başına geçirilen Kemal Kılıçdaroğlu' nun hala R.T.Erdoğan iktidarlarına alternatif olabileceği ahmaklığına, aptallığına, ön görüsüzlüğüne, hayaline kapılmakla meşgul görünmelerine hız kesmeden devam etmektedirler.

Başka bir kısım insanımız da; günlük hesap ve çıkarları doğrultusunda ‘’ bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın’’ vurdumduymazlığı sarmalında yaşam süreçlerine devam ederek her karşılaştığımızda da ülkemizin içerisine sürüklendiği iç ve dış sorunlar karşısında hiç bir günahları yokmuş gibi o kesimden çok şikayetlerine, isyanlarına muhatap olmaktayız.

Halbuki Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi şöyle demiştim ve söylemiştim '' küresel güçler ve küresel sermaye R.T.Erdoğan' ı kesinlikle yukarı çıkmak için itecekler ve de itiyorlar ancak tek ve kora-kor aday olarak karşısına Meral Akşener veya İlhan Kesici çıkarılabilir ise; işte o zaman kazanma şansı çok zor olduğu için kendisini riske atmayacak ve aday olamayacak onların adayı olarak Vecdi Gönül veya Köksal Toptanı sahaya sürecekler'' demiştim.

(Geçmişteki bu fikri düşüncemi hala muhafaza ederek diyorum ki; Sayın Erdoğan karşısında seçim alacak Kora- Kor ve tek aday olarak Meral Akşener veya İlhan Kesici alternatifinden başka bir alternatif hala siyasi sahada görünmemektedir, gözlemlenmemektedir)

Geçmişteki işte o günlerde; nereden ve nasıl bir direktif aldılarsa başta Bahçeli olmak üzere, Kılıçdaroğlu hemen atlayarak Ekmeleddin İhsanoğlu' nu sahaya sürüverdiler. Burada Bahçeli her zaman olduğu gibi çok kurnazca bir manevra yaparak bu enkazı Kılıçdaroğlu' na açıklatarak R.T.Erdoğan' ın seçilmesini sağlamıştır.

Yine buna benzer hatalar aynen devam etmektedir. Kılıçdaroğlu' nun baş olduğu bir CHP asla ve asla iktidar olamaaaazzzzzz, olamayacaktır da. Ülke insanımızın mevcut iktidarın bir çok hatalı icraatlarını haklı olarak gündeme getirirken; aslında Ülkemizdeki en büyük sorunun mevcut R.T.Erdoğan iktidarlarına alternatif olabilmesi hiç bir zaman diliminde mümkün olmayacak CHP’ nin başındaki Kılıçdaroğlu varlığını neden gözden kaçırdıklarını da anlamış değilim.

Sayın Bahçeli’ yi artık konuşmak bile lüzumsuz hale gelmiştir. O şimdi geçmişteki salvolarını unutarak R.T.Erdoğan’ ın Stepnesi, payandası olmaya hızını artırarak devam etmekte ve ilave olarak onu dinlediğimizde sanki R.T.Erdoğan’ tarafından yeni atanan Dış işleri bakanlığı yeni sözcüsü gibi, R.T.Erdoağn’ ın adeta Avukatı gibi söz ve söylemlerine hiç çekinmeden devam etmeye özen göstermektedir.

(Ülkücü camianın silkelenerek, şahlanarak ve de gerçek Türk Milliyetçilerinin bu Bahçeli varlığını, neye ve kimlere hizmet ettiğini çok iyi analiz etmeleri gerekmez mi)

Yukarıda kısaca çerçevesini çizdiğim siyasi sahadaki bu olumsuzluklar karşısında; bunu çok iyi fark eden Asil ve Yüce TÜRK Milleti tek alternatif olarak Meral Akşener etrafında toplanmaya başlamıştır.

Eğer seçim öncesi CHP’ de aklı selim hakim gelerek Gnl. Bşk. ve parti üst yönetimde gerekli olan yenileme ile değişim sağlanmış olabilir ise; açıkçası Gnl. Sek. Muharrem İnce, Gnl. Bşk. olarak ta İlhan Kesici getirilebilse CHP’ nin şu an oy oranı olan % 22- en fazla % 27 olabilecek oy oranı inanın ilk seçimde % 35 ve yukarı bandını yakalaması çok mümkün görünmektedir. Mevcut bu gibi olumsuzlukların siyasi sahada hakim olması kapsamında tek alternatif olarak görünürde Meral Akşener mevcudiyeti öne çıkmaktadır.

İşte bunları göz önüne aldığımızda; her kesin hata yapma lüksü olabilir ancaaaaak Meral Akşener' in asla ve asla hata yapma lüksü yoktur. Aklını başına alarak etrafındaki bazı kişilere çok dikkat etmeli ve seçimini ona göre yapmalıdır. Bir olumsuzluk yaratarak onu arkadan vuracak şekilde ihanet edebilecek ve bazı siyasilerle perde arkasında iş birliği çerçevesinde Meral Akşener' e dolayısı ile İYİ PARTİ' ye en büyük ihaneti yapabilme kapasitesine sahip kişilerin var olabileceğine Etrafında yer almalarına asla müsade etmemelidir.

Ne demek istediğimi anlamışsınızdır. İşte Meral Akşener için en büyük tehlike etrafındaki bazı ihanet şebekelerinin varlığından haberdar olup; olmaması ile ilgilidir. Daha düne kadar Türkmen Beyi diyerek yere göğe sığdıramadıkları Bahçeli' ye yakın zamanda BİAT edenlerin listelerde yer alamayınca veya seçilemeyince, eski kaybettikleri siyasi makamlarına el ovuşturarak tekrar kavuşurum hesabı yapanların şimdilerde kine, nefrete dayanan bu ferdi davranışlarının analizini yapamayacak kadar da Meral Akşener' in fikri sahasındaki düşünce sistemindeki eksikliğini düşünmek bile istemem.

Dün kaybettikleri siyasi mevki ve makamları tekrar elde etmek için perde arkası sinsice planlar yapanları hala belirleyememesini de ancak ön görü noksanlığına bağlamak isterim. Sonuç olarak Meral AKŞNER' e diyorum ki; DAVUL senin sırtında; TOKMAK başkalarının elinde olmamasına çooooook ama çoooook dikkat etmelisin.

Seni çocukluğundan beri tanıyan biriyim. Sen namuslu, dürüst, vatanperver, gerçekten cesur, cesaretli bir ülke evladısın. Sülaleni tanırım. Sülalende vatan haini asla olmamış ve çıkmamıştır. Aldırma; sana Başbakanyardımcılığı teklif edilirken o zaman EVLİYA idin; kabul etmeyince mi Tüüüü-Kaka oldun....?

Elbetteki daha düne kadar FETÖ' nün yatağına yatanlar, hamile kalınca kürtaj olanlar, şimdilerde Bakireyim diye dolaşarak onlardan olmayanları ahlaksızca, onursuzca FETÖ pisliğine, çamuruna bulaştırma gayretinde olduklarını bilerek yolundan asla dönme.

Yaklaşık bir yıldır 2018' de Baskın ve ERKEN seçim vaaaar demiştim yine aynı fikri düşüncemi muhafaza ediyorum. Cumhurbaşkanlığı + Genel + Yerel seçimi var. R.T.Erdoğan' ın başka çaresi de yok, alternatifi de yok. Her üç seçimi de almak için kendisini sahaya sürecek, masaya koyacak görünüyor haberin olsun.

Çooook daha kapsamlı detaylar ise; sayfamda mevcuttur. Abdullah GÜL ve çevresinden uzak duuuuurrrrrr. Uluslararası baronların, lobilerin kontrol ve güdümüne asla girme. Yanına bile yaklaşmalarına izin verme.

Küresel güçlerin, küresel sermayenin ve de yerli işbirlikçilerinin desteği ile iktidar olanlar, kullanma ömürleri bitince gene aynı yollarla gönderilirler. Geçmişteki ve şu yaşadığımız zaman sürecindeki siyasi, sosyal, ekonomik ve de dış sahada cereyan eden olayları çok iyi incelediğimizde; gerçekleri çok iyi gözlemleme imkanı bulacağınıza eminim.

 

 

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Sorulara cevap bulmaları gerekmez mi...?9 Nisan 2018 Saat: 11:30
Suriye' de son yapılan insanlık dışı kimyasal saldırının da işte bu kapsamda değerlendirilmesinin önümüzdeki zaman süreçlerinde kimlerin haklı olduğunu çok açık olarak ortaya koyacaktır.
LİYAKAT - EHLİYET ve T.C.DEVLETİMİZE SADAKATİ ÖNE ALIN6 Nisan 2018 Saat: 00:34
Bürokraside, siyasi iktidar kapsamında elzem olan tasarrufu sağlayın; işte size ülke kalkınmasında çok acil ihtiyaç duyulan maddi kaynakların nasıl adeta hızlı akan bir nehir gibi elde edildiğine sizler bile şaşıracaksınız.
ÇANAKKALE SAVAŞI (18 Mart 1915 - 09 Ocak 1916) Hk’ da....!16 Mart 2018 Saat: 00:12
18 Mart Çanakkale Zaferinin Ülkemiz insan fertlerinin ders alması gereken en önemli bağımsızlık hareketlerimizin başında geldiğini beyinlerine yazmalarını temenni ederim.
KADIN , Havadır, sudur, damarlarımızda dolaşan kandır, sevgidir, aşktır, neşedir, huzurdur5 Mart 2018 Saat: 12:30
Biz Erkekler için KADIN ......! Havadır, sudur, damarlarımızda dolaşan kandır, sevgidir, aşktır, neşedir, huzurdur, başarıdır, mutluluktur, temizliktir, sağlıktır, özgüvendir, bağlılıktır, ruhen ve fiziken doyumdur, yaşamdır.
Tam Bağımsız YARGI nasıl olmalıdır..?20 Şubat 2018 Saat: 18:33
İşte anılan bu yolda şahsıma yapılan bir çok direk veya dolaylı engellere rağmen Donkişotluk yapmadan vatandaşlık görevim kapsamında Yüce ve Asil TÜRK Milletine hizmet etmeye çalışıyorum.
Tüm Yazıları