160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

“Hem hizmetler hem de gönüller yapacağız”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Kuruçeşmeliler Derneği Başkanı Ramazan Gür ve üyeleri ile kahvaltı sofrasında buluştu.

11 Şubat 2019 Saat: 00:06
“Hem hizmetler hem de gönüller yapacağız”
“Hem hizmetler hem de gönüller yapacağız”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kuruçeşmeliler ile kahvaltı sofrasında buluştu.

“Hem hizmetler hem de gönüller yapacağız”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Kuruçeşmeliler Derneği Başkanı Ramazan Gür ve üyeleri ile kahvaltı sofrasında buluştu. Dernek binasında gerçekleşen programa başkan adayı Gönül’e AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve MHP eski Milletvekili Kemal Köse eşlik etti. Kuruçeşmelilerin dilek ve isteklerinin konuşulduğu programda değerlendirmelerde bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Hem hizmet yapacağız hem de gönüller yapacağız” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI MİLLET SEVDASININ MARKASIDIR

Kahvaltı programında konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bizler bunca yıldır hiçbir zaman milletimizden ayrı düşmedik, fikirlerimiz ve istikametimiz milletimizle hep aynı oldu, her zaman milletimize inandık ve Millet sevdasının markası olan cumhur ittifakı ile yola çıktık. Her adımını vatanın ve milletin bekası için atanlar,  şimdi olduğu gibi hep aynı safta oldular. Bizler tevazu samimiyet ve gayret ile gönüllere gireceğiz dedik. Çünkü gönüllere ulaşmayan hiçbir yol bizi istediğimiz yere götürmez. Hem hizmet yapacağız hem de gönüller yapacağız. Katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışıyla İzmit’i hep birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

BİZZAT KENDİM KONTROL EDECEĞİM

Açıklamalarına devam eden Gönül, “Her bir sokağın farklı bir hikayesi var. Bizler o hikayeleri koruyarak yeni başarı hikayeleri yazacağız. Bir iş yaparken, önceliğimiz insan olacak. Her bir projeyi bizzat kendim kontrol edeceğim. Rotamız milletimizin rotasıdır. Bu anlayışla birlikte yürüyerek yolumuza devam ediyoruz. Gece gündüz millet sevdasıyla çalışıyoruz. Kocaeli’nde yeni bir sayfa açıldı. Bu sayfayı hep birlikte doldurarak güzel hizmetler yapacağız” ifadelerini kullandı.

ADAYIMIZ CUMHUR İTTİFAKININ BİZLERE EMANETİDİR

Başkan adayı Gönül’ün ardından açıklamalarda bulunan Kemal Köse, “Büyük bir seçimi hep birlikte yaşayacağız. Önümüzdeki seçim sürecinin demokratik bir yarış olmasını diliyorum. Kararı milletimiz verecektir. Bizler cumhur ittifakı olarak Sibel Gönül’ün arkasındayız. Cumhur ittifakının adayları Milliyetçi Hareket Partisi’nin de adayları. Sibel Hanım, hem İzmitimizin çocuğu hem de sayın cumhurbaşkanımız ve liderimiz Devlet Bahçeli’nin bizlere emanetidir” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑