sol birinci reklam - ahmet gokmen
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
Mehmetali paşa adayı iilanı
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Güncel

Hüseyin Ayaz, Mikail Kalyoncu ve Ekibini Ağırladı

Başiskele Başkanı Hüseyin Ayaz, Kocaeli ARTVİN, BATUM Havalisi Dernekler Fedarsyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetimini ağırladı.

12 Mart 2018 Saat: 15:02
Hüseyin Ayaz, Mikail Kalyoncu ve Ekibini Ağırladı
Hüseyin Ayaz, Mikail Kalyoncu ve Ekibini Ağırladı

Başiskele Başkanı Hüseyin Ayaz, Kocaeli ARTVİN, BATUM Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetimini ağırladı

Başkan Ayaz, "Kayınçolarım" diye hitap ettiği konuklarına "Ziyaretiniz beni oldukça sevindirdi. Kocaeli’de Artvinlilerin Fedarasyon çatısı altında toplanmaları iyi adımdır. STK’lar Demokrasilerin mihek taşidır.

Her zaman çalışmalarınızı takip ediyoruz.Bizler yerel yöneciler olarak her zaman sizlerle ortak çalışmalar yapabiliriz.Yönetimlerde sizlerin görüşlerinize değer veriyoruz.Temsilde de öncelik veriyoruz. Federasyon çalışmalarınızda başarı dileklerimi sunuyorum" diye konuştu.

Kocaeli ARTVİN, BATUM Dernekleri Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu, ”Bu yoğunluğunuzda bizlere zaman ayırdınız, teşekkürlerimi sunuyorum. Öncelikle Başiskele’ye böylesine görkemli bir belediye binasını halkın hizmetine sundunuz.İ nşallah güzel hizmetler sunmanızı ALLAH nasip eder. Federasyon yönetimimiz ile size ilk ziyaretimizi yapmış bulunuyoruz. Federasyon olarak kapımız tüm ARTVİN’li hemşerilerimize kapımız açıktır” diyarek sözlerini tamamladı.

Ziyarette Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu ile beraberindekiler, Osman Özer, Muharrem Gökbayrak, Ayhan Ayyıldız, Fuat Ellibeş, Hakan İmamoğlu ve Selçuk Çelebi hazır bulundu.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑