160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Yaşam

HÜSEYİN ÜZÜLMEZ CEMİYETLERDE

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, göreve geldiği ilk günden beri olduğu gibi Kartepelilerin ve dostlarının mutluluklarına ortak olmayı bu haftada ihmal etmedi.

20 Kasım 2018 Saat: 15:04
ÜZÜLMEZ CEMİYETLERDE
HÜSEYİN ÜZÜLMEZ CEMİYETLERDE

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, göreve geldiği ilk günden beri olduğu gibi Kartepelilerin ve dostlarının mutluluklarına ortak olmayı bu haftada ihmal etmedi. Başkan Üzülmez, genç çiftleri tebrik ederek hediyelerini verdi.

 

 

 

DURSUN İLE KÜBRA EVET DEDİ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez,Fatih Sultan Mehmet Mahallesisakinlerinden Dursun Sarı ile Kübra Baydın çiftinin Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndedüzenlenen törenle nikahlarını kıydı. Genç çifte mutluluk dileyen Başkan Üzülmez, hediyesini verdi.

 

MURAT İLE MUHADDES ÇOK MUTLU

Çepni Mahallesiesnaflarından Veysel Kolaylı'nın yeğeni Murat Kolaylı ile Mukaddes Sezgin çiftinin Suadiye Düğün Salonu’nda düzenlenen törenle nikahlarınıKartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kıydık. Genç çifti tebrik eden Başkan Üzülmez, hediyesini verdi.

 

MUSTAFA DELİKANLI OLDU

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yeğeni Yasemin Ay'ın oğlu Mustafa Ay'ın Hasan Yılmaz Kültür Merkezi sünnet cemiyetine katıldı. Ay ailesini tebrik eden Başkan Üzülmez, Allah (c.c) diğer mürvetlerinide görmeyi nasip etsin duasıyla hediye verdi.

 

VOLKAN İLE ARZU DÜNYAEVİNE GİRDİ

Ataevler Mahallesisakinlerinden Ziya Engin'in oğlu Volkan Engin ile Arzu çiftinin Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen düğün cemiyetine Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ile birlikte katıldı. Genç çifti tebrik eden Başkan Üzülmez, hediyesini verdi.

 

 

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑