160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

HÜSEYİN ÜZÜLMEZ’DEN HÜLAGÜ’YÜ HAYIRLI OLSUN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden KOÜ Rektörlüğü’ne atanan Prof.Dr.SadettinHülagü’yü ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

8 Aralık 2018 Saat: 00:26
HÜSEYİN ÜZÜLMEZ’DEN HÜLAGÜ’YÜ HAYIRLI OLSUN
HÜSEYİN ÜZÜLMEZ’DEN HÜLAGÜ’YÜ HAYIRLI OLSUN

HÜSEYİN ÜZÜLMEZ’DEN HÜLAGÜ’YÜ HAYIRLI OLSUN

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden KOÜ Rektörlüğü’ne atanan Prof.Dr.Sadettin Hülagü’yü ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

2014 yılında Kocaeli Üniversitesi’nde yapılan seçimde birinci seçilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kocaeli Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Sadettin Hülagü, ikinci dönem adaylığı için YÖK’e başvuruda bulunmuştu. 12 rektör adayı arasında yapılan değerlendirme sonrasında Prof.Dr.SadettinHülagü’nün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeniden ataması yapıldı. 

 

KENT VE ÜNİVERSİTE UYUMU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı rektör atamalarına ilişkin kararın Resmi Gazete’de yayımlanması sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, KOÜ Rektörü Prof.Dr.SadettinHülagü’yü ziyaret ederek başarılarının devamını diledi. Ziyarette konuşan Başkan Üzülmez “Değerli dostum, Prof. Dr. Sadettin Hülagü hocamızı tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum. 2014 yılında göreve gelmesi sonrasında Kocaeli’de çok önemli projelere imza attı. Kent ile KOÜ işbirliği her alanda kendisini göstermektedir. Bizde belediye olarak üniversitemizle birlikte güzel işlere imza attık. Bu noktada desteklerinden dolayı sayın rektörümüze teşekkürlerimi sunuyorum. Allah muvaffak eylesin” ifadelerini kullandı. 

 

İŞBİRLİĞİ DEVAM EDECEK

Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in ziyaretinden dolayı teşekkür eden KOÜ Rektörü Prof.Dr.Hülagü “Başkanımız Hüseyin Üzülmez ile çok eskiye dayanan gönül birlikteliğimiz vardır. KOÜ ile Kartepe işbirliği yeni dönemde de devam edecektir. Turizm kenti Kartepemiz Başkan Üzülmez’in çalışmaları ile ülke genelinde adından söz ettirmektedir. Bizlerde yeni dönemde yeni projelerde işbirliğine devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑