160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

İLK SEVKİYAT ALMANYA’YA

Körfez Ticaret Odası İhracat Komisyonu girişimleriyle hayata geçirilen İhracat Danışmanlığı hizmetinden faydalanan oda üyeleri sonuca ulaşmaya başladı.

22 Aralık 2018 Saat: 12:29
İLK SEVKİYAT ALMANYA’YA
İLK SEVKİYAT ALMANYA’YA

Körfez Ticaret Odası İhracat Komisyonu İlk İhracatını Yaptırdı

 

Körfez Ticaret Odası İhracat Komisyonu girişimleriyle hayata geçirilen İhracat Danışmanlığı hizmetinden faydalanan oda üyeleri sonuca ulaşmaya başladı.

 

İLK SEVKİYAT ALMANYA’YA

 

Körfez Ticaret Odası İhracat Komisyonu girişimleriyle hayata geçirilen İhracat Danışmanlığı hizmetinden faydalanan oda üyeleri sonuca ulaşmaya başladı. Bu kapsamda Körfez Ticaret Odası ihracat komisyonu üyeleri, Yaklaşık 20 yıldır ihracat yapmayan oda üyesi Uğur Ticarete destek vererek tekrar ihracat hayatlarına başlamalarına aracı oldular. Uğur Ticaret firma sahipleri Haşim Özdağdeviren ve Mustafa Özdağdeviren İlk sevkiyatlarını Almanya’ya çelik kapı göndererek gerçekleştirdi. İhracat Komisyon’u Başkan Yardımcısı Bilal Tomba ve Körfez Ticaret Odası Genel Sekreteri Berat Nas ile Uğur Ticaret’i ziyaret ederek mevcut ticari potansiyel ve gelecek hakkındaki planları ile ilgili görüş ve değerlendirmelerini aldık.  

 

TOMBA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK

 Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Körfez Ticaret Odası İhracat Komisyonu Başkan Yardımcısı Bilal Tomba ‘’Ticari hayatlarında yüksek itibar sahibi olmalarını sağlayan Haşim Özdağdeviren’i ve genç girişimcimiz Mustafa Özdağdeviren’i işletmelerini bir üst seviyeye yükseltmeye devam ettikleri için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Körfez Ticaret Odası olarak ihracat yapmak isteyen üyelerimize desteklerimiz devam edecektir.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑