160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

İmza Töreni Aksoy'un Katılımı İle Gerçekleşti

8 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası Yapımına Ait Protokol İmza Töreni, Sayın Valimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

11 Haziran 2019 Saat: 16:17
İmza Töreni Aksoyun Katılımı İle Gerçekleşti
İmza Töreni Aksoy'un Katılımı İle Gerçekleşti

Gebze İlçemizde Daha Önce Hayırsever Muzaffer Altıntaş Tarafından Yaptırılarak Hibe Edilen 23 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu Binasına Ek Olarak 8 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası Yapımına Ait Protokol İmza Töreni, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

 

8 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası Yapımına Ait  Protokol İmza Töreni, Sayın Valimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

 

 

Eğitime %100 Destek Kampanyası çerçevesinde Kocaeli Valiliği ve hayırsever Muzaffer Altıntaş arasında gerçekleştirilen Gebze ilçemizde daha önce hayırsever Muzaffer Altıntaş tarafından yaptırılarak hibe edilen 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası yapımına ait  Protokol imza töreni, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Valilik Makamında gerçekleşen imza törenine;  Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, hayırsever Muzaffer Altıntaş ile ailesi katıldı.

 Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “ Muzaffer bey daha öncede bir anaokulu ve 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu yaptırmıştı. Okulun ek derslik ihtiyacı ortaya çıkınca 8 derslikli daha bir okulu yanına yapmak üzere protokol imza töreninde  bir aradayız. Eğitime katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Muzaffer bey daha önce eğitime katkı yapmış, bugünde bir yenisini ekleyerek eğitime yaptığı katkılara devam ediyor. Burada yetişecek olan gençlerin daha güzel bir eğitim almasını sağlamış olacağız. Okul ayakta kaldıkça isminiz burada sürekli anılacak ve takdir edilecek. Bu anlamda Muzaffer Altıntaş bey ve ailesine teşekkür ediyorum. Allah hayır yapmayı herkese nasip etsin  ” diyen Sayın Valimiz, protokolün ilimize ve eğitim sistemimize hayırlı olmasını diledi. 

Konuşmaların ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy  ve protokol üyeleri, hayırlı olsun dilekleriyle23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu Ek Derslik Binası yapımına ait  Protokolü imzalayarak, günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

Etiketler: Hüseyin Aksoy,

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑