160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Yaşam

İNSANIN ŞİFRESİ OLUR MU?

Kulağa biraz garip geliyor olsa da İnsanın Şifresi var. Numeroloji ve İnsanın Şifresi Uzmanı İrem Çukran; “doğduğumuz gün şifremizin belirlendiği gündür” diyor.

12 Kasım 2018 Saat: 22:36
İNSANIN ŞİFRESİ OLUR MU?
İNSANIN ŞİFRESİ OLUR MU?

İNSANIN ŞİFRESİ OLUR MU?

Kulağa biraz garip geliyor olsa da İnsanın Şifresi var. Numeroloji ve İnsanın Şifresi Uzmanı İrem Çukran; “doğduğumuz gün şifremizin belirlendiği gündür” diyor.

 

Çukran’a göre, hepimizin hayatı rakamlardan oluşuyor ve doğduğumuz gün bu rakamlar bizim şifrelerimizi oluşturuyor. Aslında doğduğumuz günün enerjisi ve o günün doğa olayları da şifremizin belirlenmesinde büyük etken oluşturuyor. Peki şifremiz ne anlama geliyor? Bize neyin mesajını veriyor? Bu şifreyi biliyor olmak ya da çözüyor olmak bize ne gibi avantajlar sağlar? Dezavantaj olduğu durumlar var mıdır?

Benim şifrem ne? diye sorduğunuzu duyuyor gibiyiz. İşte tam burada, bu işin tam bir uzmanlık işi olduğu konusu devreye giriyor.

İnsanın Şifresi bize hangi meslekler konusunda başarılı ya da başarısız olduğumuzdan tutun da, nasıl bir ilişki insanı olduğumuzun ipuçlarını da veriyor.

Aslında şöyle de ifade edebiliriz; kişiliğimizi ve kendimizi daha iyi, daha doğru anlayabilmemizi sağlayan bu şifre sistemi, bugünden yarına planlarımızı yaparken hepimize ışık tutuyor. Bugüne kadar dikkat bile etmediğimiz ama aslında şifremizi oluşturan rakamlar, hepimize geleceğimiz ile ilgili değerli ipuçları verirken, şaşıracağımız sonuçların da çıkabiliyor olması muhtemeldir. Bazı sorgularımız vardır hani; “neden hep benim başıma geliyor?” veya “neden hep aynı şeyleri yaşıyorum?” bu sorgularımızı da “İnsanın Şifresi” cevaplıyor.

 

İnsanın Şifresi, bir formül ve numeroloji uzmanlığı gerektiren yaklaşım ve yorumlarla çözülürken, ilişkilerdeki almamız gereken rolü, çalışma hayatımızdaki başarı ya da başarısızlık grafiklerinin tespiti, psikolojik durumumuzun tayini, mutsuzluklarımızın kaynağı gibi konularda bize değerli ipuçları verirken, bu şifrenin çözülmesi esnasında, bazı sorularla birlikte, karşılıklı yapılan seansın en az 1 saat sürdüğünü de eklemeliyiz.

“Başka birinin şifresini çözdürmek istiyorum” diyenlere de müjdeli bir haber, elbette o konu da “İnsanın Şifresi” alanına giriyor, doğum tarihini ve bazı soruların cevabını bildiğiniz bir kişinin de şifresini çözdürebiliyorsunuz.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑