160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Işık, Doğan ve Ayaz Köyleri Boş Bırakmıyor

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,AK Parti İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve parti yöneticileri köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştular.

9 Eylül 2018 Saat: 00:24
Işık, Doğan ve Ayaz Köyleri Boş Bırakmıyor
Işık, Doğan ve Ayaz Köyleri Boş Bırakmıyor

BİR GECEDE 5 KÖY ZİYARET EDİLDİ

DOĞAN, KÖYLER BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,AK Parti  İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve parti yöneticileri köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştular. 

Başkan Doğan ve beraberindekiler bir gecede  5 köyü birden ziyaret ettiler.  Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş’ın da  yer aldığı ziyaretlerde ilk olarak Karaabdülbaki köyüne gidildi. Burada vatandaşlarla buluşan Doğan ve beraberindekiler daha sonra Sapanpınar köyüne geçtiler. Burada da çaylar içilip sohbet edildi. Daha sonra Işık, Doğan ve Ayaz, Kurtdere, Süleymaniye ve Ortaburun köylerine geçtiler. Köylülerin büyük ilgi gösterdiği ziyaretlerde çeşitli konularda görüş alış verişlerine bulunuldu.

 

 

KÖYLER GÖZBEBEĞİMİZ

 

Başkan Doğan, köylere hem Büyükşehir Belediyesi’nin hem de İzmit Belediyesi’nin çift koldan hizmet götürdüğünü belirterek “ köyler bizim gözbebeğimiz. Köylerimizi ve buralarda yaşayan vatandaşlarımızı çok seviyoruz. Hizmetler de seve seve yapıyoruz. Avrupa’nın köylerinden daha güzel olan köylerimizde konaklar yapıyor, çeşmeler onarıyor, parklar ile çocuklarımızın daha güzle ortamlarda oynamalarını sağlıyoruz. Okullarımıza ve  camilerimize de destek oluyoruz. Veteriner hekimimiz ve  ziraat mühendisimiz her gün köyleri ziyaret ederek vatandaşlarımızı bilgilendiriyorlar. Hedefimiz  köyden şehre değil, şehirden köye gözü sağlamaktır. Yaptığımız hizmetlerle bu da gerçekleşmektedir” dedi. Köylüler de yapılan hizmetler için teşekkür ettiler.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑