160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

İznik Belediye Başkanı Ağır Misafirlerini Ağırladı

Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkan Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri,İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı ziyaret etti.

20 Eylül 2018 Saat: 13:54
İznik Belediye Başkanı Ağır Misafirlerini Ağırladı
İznik Belediye Başkanı Ağır Misafirlerini Ağırladı

Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkan Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri,İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı ziyaret etti.

İznik’te sevilen ve sayılan Başkan Osman Sargın misafirlerini mesai saati dışında olmasına rağmen meclis üyesi Ahmet Yıldırım  ile  Hizmet binası önünde karşılayarak adaylık süreci ile ilgili açıklamasında”Önümüzdeki dönemde tekrar teşkilatlarımızın uygun görüşlerini alarak tekrar aday olmayı düşünüyorum.

Yaptığımız güzel çalışmalarımız var ayrıca da planladığımız yarım kalan projelerimizi tamamlamak istiyorum.Bir İznik’li olarak halkımızın gönüllerine köprü kurmaya devam edeceğim”diyerek sözlerini tamamladı.

Gölcük İznikliler ve Batum Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay ve Yönetim Kurulu üyesi Sabri Özdemir ve Federasyon yönetim kurulu üyesi Selçuk Çelebi ziyarette hazır bulundular.

 İznik İlçesi, dünyada eşine az rastlanan ve bütünüyle "açık hava müzesi" olan tarihi ve antik bir şehirdir. Yaz kış demeden, adeta bereket saçan verimli toprağı, kendine özgü iklimi ve doğal güzelliği nedeniyle, tarihin her döneminde insanlığın ilgi odaklarından biri haline gelmiştir.

İznik'in tarih öncesi çağlardan beri iskan gördüğünü ve çok eski bir tarihte kurulduğunu çevresindeki Prehistorik buluntulardan ve yörede bulunan bol miktardaki höyüklerden anlamaktayız. İznik, Makedonya Kralı Büyük İskender'in kumandanlarından Antigonius Monophthalmos tarafından M.Ö. 316'da kurulmuştur.

Tarihi otandik yapıya sahip olan İznik ilçemizi tanıma fırsatı veren değerli Başkan Osman Sargın ve Meclis üyesi Ahmet Yıldım’a  teşekkürlerimizi sunuyoruz.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑