160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri

Güncel

“Kalben yanınızdayız ve destek olmaya da devam edeceğiz”

Gölcük Engelliler Spor Kulübü 1.Olağan Kongresi’ni, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi.

25 Haziran 2019 Saat: 00:08
“Kalben yanınızdayız ve destek olmaya da devam edeceğiz”
“Kalben yanınızdayız ve destek olmaya da devam edeceğiz”

Sezer: “Kalben yanınızdayız ve destek olmaya da devam edeceğiz”

Gölcük Engelliler Spor Kulübü 1.Olağan Kongresi’ni, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi. Kongre de kurucu başkan Mevlüt Önerbay tekrar başkanlığa seçilirken, kongreye katılan Başkan Ali Yıldırım Sezer yaptığı konuşmada, “Çok önemli projeleri gelecekte bir bir devreye sokacağız. Kalben yanınızdayız ve destek olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Gölcük Engelliler Spor Kulübü 20.02.2019’da kurulmasının ardından 1.Olağan Kongresi’ni, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi. Kulüp üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği kongreye Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Gölcük Engelliler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Bat, Değirmenderespor Başkanı Severcan Kara, Gölcük Muharip Gaziler Dernek Başkanı Mehmet Arslan ve kulübün üyesi engelliler katıldı.

“DÜN YANINIZDAYDIK, YARIN DA YANINIZDA OLACAĞIZ”

Olağan Kongre divanın seçilmesiyle başkanı ve Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman divan başkanlığına seçildi. Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması sonrasında Başkan Ali Yıldırım Sezer bir konuşma yaptı ve şunları söyledi: “Engelli hemşehrilerimizle her zaman iyi bir iletişim halindeyiz. Bizim hedefimiz engelsiz bir Gölcük oluşturma noktasında gayret etmek ve Türkiye’ye örnek projelere imza atmak.  Çok önemli projeleri gelecekte bir bir devreye sokacağız. Kalben yanınızdayız ve destek olmaya da devam edeceğiz.  Görüyorum ki; Engelli Spor Kulübümüzde kısa sürede çok önemli spor faaliyetlerine imza atmış. Çok çalışkan ve aktifsiniz. Bu beni ziyadesiyle memnun ediyor. Dernek Başkanımız Hasan Bat’ı, Spor Kulübümüzün Başkanı Mevlüt Önerbay’ı ve sizleri yürekten kutluyorum. Dün yanınızdaydık. Yarında yanınızda olmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

MEVLÜT ÖNERBAY TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ

Konuşmanın ardından faaliyet ve mali raporlar okundu ve yapılan seçimde, Kurucu Başkan Mevlüt Önerbay tekrar başkanlığa seçildi. Başkan Sezer, Kocaman ve Bat başarı dileklerini iletti.     

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑