160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Spor

Kazandıkları ,kupaları Karaosmanoğlu’na getirdiler

Kazandıkları kupaları Başkan Karaosmanoğlu’na takdim eden sporcular, “Çalışınca Oluyor” diyerek Kocaeli’yi ulusal yarışmalarda başarıyla temsil ettiklerini söyledi.

28 Eylül 2018 Saat: 12:49
Kazandıkları ,kupaları Karaosmanoğlu’na getirdiler
Kazandıkları ,kupaları Karaosmanoğlu’na getirdiler

 

Başkan Karaosmanoğlu, Hereke Sümer Spor Kürek Kulübü yöneticileri ve sporcularıyla bir araya geldi

 

‘’Çalışınca Oluyor’’ dediler,kupaları Karaosmanoğlu’na getirdiler

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hereke Sümer Spor Kürek Kulübü Başkanı Sevgin Özgür, Başkan Yardımcısı SerenaySubaşı, Antrenör Ümmet Subaşı ve sporcuları makamında kabul etti. Kazandıkları kupaları Başkan Karaosmanoğlu’na takdim eden sporcular, “Çalışınca Oluyor” diyerek Kocaeli’yi ulusal yarışmalarda başarıyla temsil ettiklerini söyledi. Çocukların ve gençlerin müzikle, sanatla ve sporla ilgilenmesini teşvik eden yatırımları aralıksız sürdüklerini konuklarına bir kez daha belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Amatör sporu, spor yapan ve başarılı olan gençlerimizi desteklemeye devam edeceğiz. Bizim için sizlerin mutluluğu en önemli sevinç kaynağımızdır” dedi.

 

“DOĞRU YOLDA OLDUĞUMUZUN EN GÜZEL İSPATIDIR”

2018 sezonu yarışlarına toplam 52 lisanslı sporcuyla iştirak ettiklerini söyleyen Hereke Sümer Spor Kürek KulübüBaşkanı Sevgin Özgür, “2018 sezonunda kulübümüzden 10 sporcumuz Türkiye şampiyonu oldu” bilgisini Karaosmanoğlu’na verirken,  antrenörÜmmet Subaşı ise, “Toplam 26 altın,27 gümüş ve 20 bronz madalya ile Kocaeli’nin en başarılı kulübü olduk” ifadelerini sarf etti. Bu sonuçlarla Türkiye genelinde 27 kulüp içerisindeki kulübün 2018 yılının en başarılı 3. kulübü olduklarını öğrenen Başkan Karaosmanoğlu, “Gençlerimizin bu başarıları; gerek alt yapı gerekse malzeme desteklerimizin her branşta etkili olmasıyla doğru yolda olduğumuzun en güzel ispatıdır. Bununla birlikte neslimizin sağlıklı gelişmesini de çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

 

“GELDİĞİMİZ BU ÇITAYI DAHA YUKARILARA ÇEKMELİYİZ”

Amatör spor kulüplerine desteklerinin artacağını ve farklı branşlara yönelerek çocuklarla gençlere spor yapma imkanı sağlayanlara daha fazla destek vereceklerini dile getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Amatör sporlarda geldiğimiz aşama gerçek anlamda başarı hikayesidir. Alt yapıdan yoksun ve imkânsızlıklar içerisinde spor faaliyetlerinin yapıldığı günlerin geride kaldığını söyleyebilirim. Şimdi geldiğimiz bu çıtayı daha yukarıları çekmeliyiz. Ziyaret vesilesiyle Hereke Sümer Spor Kürek Kulübümüzü ve sporcularımızı elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Daha güzel başarılar için sporcularımızın ihtiyaç duyacağı malzeme farklı imkânları sağlamada üzerimize düşeni de yapacağız” şeklinde konuştu. Birliktelik yapılan istişarenin ardından sona erdi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑