160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Kocaeli’de 13 belediyede tekrar bayrağımızı dalgalandıracağız

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un ev sahipliğinde düzenlenen il istişare toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın’ın yanı sıra partinin kurucu isimleri katıldı.

21 Aralık 2018 Saat: 22:36
Kocaeli’de 13 belediyede tekrar bayrağımızı dalgalandıracağız
Kocaeli’de 13 belediyede tekrar bayrağımızı dalgalandıracağız

AK Parti İl İstişare Toplantısı ve vefa yemeği Seka Park Deniz Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi. 

 

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un ev sahipliğinde düzenlenen il istişare toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın’ın yanı sıra partinin kurucu isimleri katıldı. İl teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıya Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, İl eski başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan, eski vekiller Cemalettin Kaflı, Sibel Gönül, Mehmet Ali Okur, Eyüp Ayar, eski belediye başkanları Yunus Pehlivan, Cengiz Kan, Halil Vehbi Yenice ve hemen hemen tüm eski belde belediye başkanlarının yanı sıra partinin kurucuları Vehbi Aydıner, Zekeriya Özak, Hüseyin Yusuf, Vehbi Aydıner, Ömer Übeyid Gögercin, Mehmet Balaban, Oya Tunçel, Fikret Hocaoğlu, Mehmet İpşiroğlu, Mehmet Öztürk ve bir çok davetli katıldı.

Bizde ayrı gayrı yoktur 

İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Bizde ayrı gayrı yoktur. Bir masanın etrafında bizim kalplerimizi bir kılan Allah’a hamdolsun. Biz insanlığa karşı sorumluyuz. Bu sorumluluk altında seçimlere doğru gidiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Tahir Büyükakın ve belediye başkan adaylarımızla birlikte yerel seçimlere gideceğiz. Kocaeli’de 13 belediyede tekrar bayrağımızı dalgalandıracağız. Kocaeli 2002’de başlayan kutlu yürüyüşün en önemli temsilcisidir. Kocaeli’yi ileriye götürmek için el ele vereceğiz” dedi.

 

Bu parti 17 yıldır destan yazıyor

Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zekeriya Özak, AK Partililerin gözünde makam ve mevkiinin olmadığını kaydetti. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın da vefa gecesine dönen toplantıda partinin kurucularına teşekkür ederek, “Bu parti 17 yıldır destan yazıyor. Bu destanın yazılmasında en büyük pay siz kurucularımızsınız. Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında sapasağlam durmanız sayesinde bu milletin makus tarihi değişti. Bu partinin ruhu Anadolu’nun ruhundan besleniyor. Buraya gelerek hepiniz bize onu, şeref ve cesaret verdiniz. Bu bayrağın bu şehirde daha yükseğe çıkması için daha çok çalışacağız” cümlelerine yer verdi.

 

Çok istişare edip az konuşmamız lazım

 

Eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, “Artık çok dinlememiz, çok istişare edip az konuşmamız lazım. Tahir arkadaşımıza Allah kolaylık versin. Tahir kardeşimize ve diğer aday olacak arkadaşlarımıza tavsiyem adil olun, hakkın yanında olun. Adil olun adaletin yanında olun. Hakkı tutun, düştüğü yerden kaldırın. Kimsenin hakkını kimseye yedirmeyin. Sizi seçenler, sandıkta size rey verenler, sandıktan sonra sadece onlara değil şehrin tamamına hizmet verin. Şehri Emin olarak herkese eşit davranmanız lazım. Siz adil olursanız millet sizin etrafınızda pervane olur. Birbirimize inanıyoruz. Birbirimizden insanlığın gereğini bekliyoruz. Bu son derece önemli bir şey. Bizim en büyük servetimiz birbirimize olan dostluğumuzdur. Bu birlik ve beraberliği sürdürmemiz lazım. Bizim işimiz kolay değil. Dün de kolay değildi, bugün de değil, yarında olmayacak” dedi.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑