160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Kocaeli Turizm Açısından Çok Önemli Potansiyellere Sahip

Dünya Turizm Haftası Münasebetiyle İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen ve Beraberinde İlimiz Turizm Temsilcileri ile Sayın Valimizi Ziyaret Ettiler.

15 Nisan 2019 Saat: 21:38
Kocaeli Turizm Açısından Çok Önemli Potansiyellere Sahip
Kocaeli Turizm Açısından Çok Önemli Potansiyellere Sahip

Dünya Turizm Haftası Münasebetiyle İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen ve  Beraberinde İlimiz Turizm Temsilcileri  ile Sayın Valimizi Ziyaret Ettiler.

 

Kocaeli Turizm Açısından Çok Önemli Potansiyellere Sahip

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Dünya Turizm Haftası münasebetiyle İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen ve  beraberinde ilimiz turizm temsilcileri ile Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.

 

İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a çiçek ile  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün rozetini takdim ederek,  Dünya Turizm Haftası münasebetiyle ilimizde gerçekleştirilecek, etkinlikler hakkında bilgi sunumunda bulundu ve kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Turizm Haftası turizm yönüyle oldukça önem verdiğimiz bir hafta. Kocaeli turizm açısından çok önemli potansiyellere sahip bir il. Bu turizm potansiyellerini harekete geçirmek ve turizm pastasından daha fazla pay almak hepimizin ortak arzusudur. Kocaeli kış sporlarından, termal turizme, plajlarımızdan tarihi ve doğal zenginliklerin olduğu alanlara kadar her noktada önemli turizm potansiyeli olan bir kent. Temennimiz; bu potansiyelinden azami derecede yararlanabilmek ve turizmi 12 aya yayarak, bölgemizde turizm hareketliliğini en üst noktaya taşıyabilmektir. Bu anlamda Kalkınma Ajansımızın koordinasyonunda çeşitli fuarlara katılma, bölgemizi tanıtma, bölgemizi daha iyi anlatabileceğimiz yeni videoların çekimi gibi bir çok çalışmamaızda devam ediyor. Umarım önümüzdeki dönemde Kocaeli turizmde daha iyi bir noktaya gelir. Bunu hep birlikte yapacağız. Çünkü sektörün deneyimleri, onların ortaya koyacağı çalışmalar bizler için önemli.” diyen Sayın Valimiz Turizm sektörüne  katkıda bulunan  herkese teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu mennuniyeti belirtti.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑