160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

KOCAMAN YAN YOLLARDA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Dumlupınar Mahallesi’nde Köseköy Battı-Çıktı projesinde incelemelerde bulunurken, hemşehrileriyle bir araya geldi.

27 Haziran 2019 Saat: 15:15
KOCAMAN YAN YOLLARDA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
KOCAMAN YAN YOLLARDA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

KOCAMAN, "TAKİPÇİSİYİM"

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Dumlupınar Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi ve Kartepe Belediyesi tarafından yapılan Köseköy Battı-Çıktı Projesi’nde çalışmaları devam eden yan yol düzenlemelerini incelemelerde bulundu. Mahalle sakinlerinin ve esnaflarının istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Kocaman, “Büyükşehir Belediyemiz yetkilileri çözüm odaklı ve titizlikle çalışmalarını yürütüyor. Bende takipçisi olacağım” açıklamasında bulundu.

KOCAMAN YERİNDE İNCELEDİ

Turizm ilçesi Kartepe’de ulaşımın daha rahat sağlanması amacıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kartepe Belediyesi işbirliğinde hayata geçirilen Köseköy Battı-Çıktı Projesi’nin yan yollarında düzenleme çalışmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları işbirliğinde yapılan düzenleme çalışmalarını Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban ile birlikte yerinde inceledi.

İSTİŞARE VAZGEÇİLMEZİMİZ

Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini yerinde dinleyen Belediye Başkanı Kocaman “Dumlupınar Mahallemiz Ankara Caddesi üzerinde yapılacak yan yol girişi için çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Cadde esnaflarımız ile birlikte bugün birkez daha bir araya geldik ve düzenlemeler ile ilgili son durumu değerlendirdik. Gelen istek ve talepleri dinleyerek Büyükşehir Belediyemiz ve Karayollarına durumu ilettik. Proje üzerinde çalışma ivedilikle yapılıyor” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑