160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri

Siyaset

Komşularıyla kahvaltıda buluştu

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Yahya Kaptanlı hemşerileri ile çay ve simit sohbetinde buluştu

28 Mart 2019 Saat: 15:25
Komşularıyla kahvaltıda buluştu
Komşularıyla kahvaltıda buluştu

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Yahya Kaptanlı hemşerileri ile çay ve simit sohbetinde buluştu

Komşularıyla kahvaltıda buluştu

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Yahya Kaptanlılar ile kahvaltıda bir araya geldi. Edo Cafe’de gerçekleşen çay ve simit sohbeti eşliğindeki kahvaltıda başkan adayı Gönül’e AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek ve meclis üyeleri eşlik etti. Program kapsamında bölge halkına açıklamalarda bulunan başkan adayı Gönül, “Ben bu şehrin evladıyım, 26 yıllık komşunuzum. Bir mimar olarak küçük dokunuşlarla büyük hizmetler yapmak istiyorum. Doğaya saygılı projeler üreteceğiz. Büyükşehir ile birlikte büyük hizmetler yapmak istiyoruz” dedi.

YAHYAKAPTAN’A ÇOK HİZMET ETTİK

Programda konuşan, Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, “Yahyakaptan’da 2014 yılında tüm mahalleyi kapsayan yenileme çalışması gibi birçok hizmetler yaptık. AK Parti Belediyesi olarak burada öncelikle çok maliyetli bir altyapı çalışması yaptık. Alt yapı işleri bitince yolları ve kaldırımlarını yeniden yaparak son derece modern bir hale getirdik. Bizim ömrümüzün bir kısmı bu mahallelerde geçti. Bu mahallenin öncesini sonrasını çok iyi biliyoruz. Bizler hizmetlerin devamı, belediyelerimizin uyum içinde çalışması ve gönül belediyeciliği için sizlerden destek istiyoruz” dedi.

BÜYÜK HİZMETLER YAPACAĞIZ

26 yıllık komşularıyla bir araya gelen İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül,  “Artık önümüzdeki dönem hepimiz üretip daha çok çalışacağız. Kentimize, ülkemize sahip çıkmak için bir İzmitli olarak, 26 yıldır Yahyakaptan’da oturan bir komşunuz olarak sizlere hizmet etmek istiyorum. Bana güvenin, bu kenti bizlere emanet edin. Bir mimar olarak küçük dokunuşlarla büyük hizmetler yapmak istiyorum. Doğaya saygılı projeler üreteceğiz. Hayatım boyunca doğa da yaşayan tüm canlılarımıza, yeşilimize, mavimize sahip çıkacağım. Havamızı, suyumu ve toprağımızı temiz tutacağız” dedi.

İZMİT’TE YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR

Ben burada oturan bir komşunuz olarak, tüm mahallelerimizdegönül belediyeciliği ilkesiyle çalışacağız diyerek konuşmasına devam eden Gönül, “Ülkemizin yedi bölgesinden gelip güzel İzmitimiz’e renk katmış, kültür katmış her bir insanımızın göğsünü gere gere ben İzmitliyim diyeceği bir kent hayal ediyoruz. İzmit benim sevdam, bu sevdaya canımız gibi sahip çıkacağız. Büyükşehirle beraber İzmit’i gelecek vizyonuna taşımak hepimizin sorumluluğudur. Bu iş ekip işidir. Kocaeli ve İzmit’te yeni bir sayfa açılıyor. Bu sayfayı hep birlikte dolduracağız”dedi.

 

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑