160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’

CHP’de yeni sokak örgütlenmesi ‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’   CHP Parti Okulu’nun Kocaeli’deki eğitmenlerine ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerine ‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’ temelinde oluşturulan yen

9 Aralık 2018 Saat: 00:28
‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’
‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’

CHP’de yeni sokak örgütlenmesi

‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’

 

CHP Parti Okulu’nun Kocaeli’deki eğitmenlerine ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerine ‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’ temelinde oluşturulan yeni Sokak Örgütlenmesi modeli tanıtılmaya devam ediyor

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Örgütü, 2019 yerel seçimleri için yürüttüğü saha çalışmalarının yanı sıra parti içi eğitimlerini de hızlandırdı. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ‘Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’ temelinde oluşturulan yeni Sokak Örgütlenmesi modelininCHP Parti Okulu’nun Kocaeli eğitmenleri, İlçe Örgütü Bilişim Sekreterleri, İlçe Eğitim Sekreteleri, İlçe Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcıları ve mahalle temsilcilerine tanıtıldığı toplantının ikinci ayağıil binasında gerçekleştirildi.

 

İL EĞİTİM KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE DEĞİŞİKLİK

CHP İl Eğitim Sekreteri Seyfettin Kılınç’ın başkanlık ettiği toplantıda, CHP İl Eğitim Koordinatörlüğü görev değişikliği açıklandı. Arzu TürkkalEnç uzun yıllardır sürdürdüğü İl Eğitim Koordinatörlüğü görevinden iş yoğunluğunun sebebi ile ayrıldığını duyurdu. Parti Okulu Eğitmeni olarak görev yapmaya devam edeceğini ifade eden Arzu TürkkalEnç tüm partililere teşekkür etti. Enç’in yerine CHP Kocaeli İl Eğitim Koordinatörlüğü görevine Özgür Çelik’in, İl Eğitim Koordinatörü Yardımcılığı görevine ise Coşkun Sunar ve DilşadHaczeyni’nin getirildiği duyuruldu.

 

SEÇMENİN İHTİYACINA GÖRE ÇALIŞMA

Görevlendirmeler hakkında yapılan açıklamaların ardından İl Eğitim Koordinatörü Yardımcısı Parti Okulu Eğitmeni DilşadHaczeyni, Komşunu Tanı, Onu Dinle ve İyilik Yap’ temelinde oluşturulan yeni Sokak Örgütlenmesi modelini partililere anlattı. Haczeyni “Öbeklenmeler en fazla 400 kişiden oluşacak. Burada amacımız seçmenleri tanımak ve ihtiyaçlarını belirlemeye yönelerek çalışmalarımızı bu şekilde şekillendirmektir. Yeni model ile Kimin nerede ne kadar ihtiyacı var bunu görebileceğiz. Seçmenle daha iyi bir  ilişki kurabilecek ve bu ilişkiyi daha sağlam bir bağ olarak kalıcı hale getireceğiz. Her öbeklenmeye bir temsilci atayacağız. Coğrafi yakınlıklarına göre öbeklenme yaparak çalışmaları yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑