160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Konya Büyükşehir heyeti,Kocaeli’ndeki yatırımları gezdi

Ulaşım, sosyal ve kültürel yatırımlar özellikle büyükşehirlerde yaşayan vatandaşlar acısından büyük önem taşıyor.

19 Kasım 2018 Saat: 00:02
Konya Büyükşehir heyeti,Kocaeli’ndeki yatırımları gezdi
Konya Büyükşehir heyeti,Kocaeli’ndeki yatırımları gezdi

Konya Büyükşehir Belediyesi’nden gelen yönetici heyet, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin il genelindeki proje ve yatırım çalışmalarını gezdi

 

Konya Büyükşehir heyeti,Kocaeli’ndeki yatırımları gezdi

 

Ulaşım, sosyal ve kültürel yatırımlar özellikle büyükşehirlerde yaşayan vatandaşlar acısından büyük önem taşıyor. Vatandaşlar bu yatırımlarla şehir içerisinde rahat bir ulaşım ile sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak vakit geçiriyor. Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’ndeki ulaşım, kültür, sosyal ve çevre yatırımlarıyla takdir toplarken, ülke genelindeki diğer belediyelerle bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor. Bu kapsamda Konya Büyükşehir Belediyesi’nden Daire Başkanları ve yöneticilerin bulunduğu 4 kişilik heyet, hafta sonu Kocaeli’ye gelerek Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği proje ve yatırımları inceledi.

 

YATIRIMLARI İNCELEDİLER, BİLGİ ALDILAR

Konya Büyükşehir Belediyesi heyeti Kocaeli’ndeki çeşitli yatırım ve projeleri gezerek bilgi aldı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mücahit Sami Küçüktığlı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Ceylani Kılıç, Kültür Yayınları ve Organizasyon Müdürü Hasan Boydak ve Kültür Merkezi Müdürü Osman Hakkı Zabunoğlu’ndan oluşan heyet Diriliş Kampı, Doğal Yaşam ParkıOrmanya, Sekapark, ağaçlandırma ve sahil düzenlemeleri gibi yatırımları inceledi. Heyete Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden Başkan Danışmanı Veysel Özkaraaslan, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Cenan Turan, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi, Park Bahçeler İdare Şube Müdürü Volkan Akbaş ve Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Dizar eşlik etti. Kültürel ve sosyal yatırımları çok beğenen heyete, gerçekleşen çalışmalar hakkında sunum yapılarak bilgi verildi ve fikir alış verişinde bulunuldu.  

 

ÖRNEK YATIRIMLAR DİĞER BELEDİYELERE REHBER OLUYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ulaşım, kültür, sosyal ve çevre gibi pek çok alanlardaki proje ve yatırımlarıyla ülke genelinde dikkat çekiyor. Büyükşehir Belediyesinin Bilgievleri, Akademi Lise, Sekapark, Diriliş Kampı, Doğal Yaşam Parkı Ormanya, çevre ve sahiller gibi birçok projesi, diğer belediyeler tarafından incelenerek örnek alınıyor. Büyükşehir Belediyesi örnek yatırım ve projeleriyle ülke genelindeki birçok belediyeye rehberlik ediyor.    

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑