160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri

Güncel

“Köylerimizden Rekor Evet Çıkacak”

İlçe kongresinde seçilmesinin ardından referandum için gece gündüz çalışan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, İzmit’in köylerinde aralıksız evet çalışmasına devam ediyor.

6 Nisan 2017 Saat: 00:27
“Köylerimizden Rekor Evet Çıkacak”
“Köylerimizden Rekor Evet Çıkacak”

Ahmet Yalçınöz; “Köylerimizden Rekor Evet Çıkacak”

İlçe kongresinde seçilmesinin ardından referandum için gece gündüz çalışan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, İzmit’in köylerinde aralıksız evet çalışmasına devam ediyor. Yalçınöz, “İzmit’in köylerinde vatandaşımız kararını vermiş. Her gittiğimiz yerde ülkenin geleceği için Evet cümleleri ile karşılanıyoruz” dedi.

16 Nisan günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için MHP İzmit İlçe Yönetimi aralıksız “Evet” çalışmasına devam ediyor. MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ün öncülüğünde ilçe yönetimi gündemine köyleri aldı. Her gün farklı bir köyde evet çalışması yaptıklarını belirten Başkan Yalçınöz, “Köylümüz, 16 Nisan seçiminin önemini çok iyi anlamış. Bize maddeleri anlattırmadan, biz “Evet” kararımızı verdik diyor. Bende diyorum ki İzmit’in köylerinden rekor bir evet çıkacak” dedi.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN EVET

Türkiye’nin menfaatine bu zamana kadar bir defa iyi yönde düşüncesi olmayan Avrupa’nın Türkiye’yi ilgilendiren bir referandum için kendi basınlarında Hayır çalışması yaptıklarına dikkat çeken Başkan Yalçınöz, “Bizim için vatandaşımız değerlidir. Liderimizin dediği gibi Hayır veya Evet diyen aynı saygıyı ve değeri hakkediyor. Ancak ülkemiz hem sınırda hem ekonomi olarak bir mücadele veriyor. Milletimiz ülkesi için her mücadelede taşın altına elini koymuştur. Yine koyacak ve sandıkta “Evet” diyecektir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑