160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Lütfen Vatandaşın Talebine Kulak Verin

Maalesef Derince İlçemiz uzun zamandır hizmete muhtaç bir nahiye olma stadusünden çıkması Derince halkı olarak beklentimizdir.”

24 Ağustos 2019 Saat: 22:31
Lütfen Vatandaşın Talebine Kulak Verin
Lütfen Vatandaşın Talebine Kulak Verin

 Lütfen Vatandaşın Talebine Kulak Verin

Derince Belediyesi’nin önerisiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından da onaylanan,Derince Limanından TEM Otoyolu’na bağlantı sağlayacak yol kamsamındakı çalışmaların hızlandırılması isteniyor.

Bu  konu ile muzdarım olan değeri okurumuz Whatsaap hattımızdan lütfen sesimizi Kamuoyuna duyurun ricasını aynen bir kelimesini değiştirmeden paylaşıyoruz.

“Bir vatandaş olarak yıllardır çektiğimiz zorluktur,canımızdan bezdirdi.

Bizler Derince Halkı olarak Otobana bağlantımız olmamasından ötürü Trafikte felç yaşamaktayız.Yakınımızda bir belde olan Hereke’de bile Batı otoban giriş ve çıkışı varken 150 Bin nüfuslu Derince’de maalesef bu durum berteraf edildi ilgilenen olmadı.

Otoban girişinin Proje aşamasında olduğunu herkez biliyor,fakat bu iş yılan hikayesine döndü.En azından bu bağlantı gerçeklekleşene kadar İzmit –Derince arasına Ankara geliş yönüne bir çıkış yapılsa İzmit şehir içi trafiğinin rahatlayacağına inanıyoruz.

Çok önemli ayrıntı olarak gördüğümüz Derince Limanından çıkan yüklü araçların şehir içine girmeden hemen Ankara ve İstanbul istikametine geçmeleri şehir içi Trafiğini fark edilir biçimde rahatlatacaktır.

 Kocaeli asrın depremini yaşadığı 1999 yılında ilçe statusüne kavuşmuştur.Acı gerçek ortadadır Hereke ve Tavşancıl beldelerine verilen değer Derince’de yaşayan halkımızın isteklerine değer verilmemiştir.

Umarım yetkililerimiz bu feryadımızı duyar çözüm bulurlar.Beklentimiz çözüm bulmalarıdır.Maalesef Derince İlçemiz uzun zamandır hizmete muhtaç bir nahiye olma stadusünden çıkması Derince halkı olarak beklentimizdir.”

 

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 2 yorum yapılmıştır
İlyas ipek 25.08.2019 00:11
Çok önemli bir yaraya parmak bastınız çok teşekkürler yalnız ricamız ara sıra bu yarayı kaşımanız unutulmaması gereken bir konu
İlyas ipek 24.08.2019 23:30
Çok güzel bir konuya parmak bastınız çok teşekkürler yalnız ricamız ara sıra bu yarayı kaşımanız unutulmaması gereken bir konu tekrar teşekkür
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑