UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Siyaset

Lütfü Türkkan, Gençlere yuvarlanacak çayır değil, iş lazım

Lütfü Türkkan 24 Haziran seçim çalışmaları dahilinde Ramazan ayının son günlerinde esnaf, ev ve köy ziyaretlerinde bulunurken Türkkan“Kocaeli’nde yuvarlanacak çayır değil, işsiz üniversiteli gençlere iş lazım” ifadelerini kullan

14 Haziran 2018 Saat: 19:29
Lütfü Türkkan, Gençlere yuvarlanacak çayır değil, iş lazım
Lütfü Türkkan, Gençlere yuvarlanacak çayır değil, iş lazım

Lütfü Türkkan, Gençlere yuvarlanacak çayır değil, iş lazım

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan 24 Haziran seçim çalışmaları dahilinde Ramazan ayının son günlerinde esnaf, ev ve köy ziyaretlerinde bulunurken Türkkan“Kocaeli’nde yuvarlanacak çayır değil, işsiz üniversiteli gençlere iş lazım” ifadelerini kullandı

MİTİNG HAZIRLIKLARI

24 Haziran seçim çalışmalarını dur durak bilmeden sürdüren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan Ramazan ayının son günlerinde birçok ziyaret gerçekleştirerek partisi için destek istedi. Türkkan ilk olarak partisinin İl binasında İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman ve yönetim kuruluyla bir araya gelerek 19 Haziran’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in düzenleyeceği mitingi için son çalışmaları değerlendirdi. İl Başkanı Serdar Kaman 19 Haziran’da düzenlenecek mitinge Kocaeli halkını davet ederken, bayanlara miting öncesinde tülbent dağıtılacağını açıkladı.

KÖYLERE ZİYARETLER

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkan ile İYİ Parti Milletvekili adayı Alper Bircanoğlu birlikte İzmit köylerinden Karaabdülbaki, Sapakpınar ve Süleymaniye köylerini ziyaret ederek vatandaşlardan İzmit’in kızı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için destek istedi. Köy ziyaretlerinin ardından Türkkan ile Bircanoğlu Bekirpaşa mevkiinde esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Lütfü Türkkan esnaf ziyaretlerine iftar molası verirken Kandıra’da İYİ Parti İlçe Başkanı Hilal Kübra Altınay ile iftarda bir araya geldi.

ÜRETİM YAPMALIYIZ

İftar sonrasında İYİ Parti Kandıra İlçe Başkanı Hilal Kübra Altınay önderliğinde İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkan köyleri ziyaret ederek partisine destek istedi. Kandıra’da Yağcılar, Akçaova ve Hediyeli köylerini ziyaret eden Lütfü Türkkan’a İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Ruhittin Sönmez’de katıldı. Türkkan köy ziyaretlerinde yaptığı açıklamada “Ülkemizde gençlerin hayal kurma imkanı kalmadı. Gençlerin hayallerini canlandırabilecek güzel ufuklar çizmek lazım. İnanıyorum gençlerin bu düzenin çok üstünde işler yaparlar. Gençlere Kıraathane sözü verilmez. Kıraathane’de yoruldunuz, çay mı içtiniz. Milet Bahçesi’nde yuvarlanın. Bu vatandaşa bir hakarettir. Gençlere yuvarlanacak çayır değil, işsiz üniversiteli gençlere iş lazım. Üniversite bitiren bir gencin ben nasıl iş bulacağım diye düşünmediği bir Türkiye hayal ediyorum. Bunun için ülkemizde üretim yapılması lazım. 15 senedir siyaset yapıyorum, bugüne kadar hiçbir tane fabrikanın açılışına gitmedim. İlimizde açılan fabrika yok kapanan fabrika çok” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑