160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Milletvekili Sancaklı ve Bilecik'ten Ziyaret

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ile Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası heyetini ağırladı.

1 Ağustos 2018 Saat: 13:09
Milletvekili Sancaklı ve Bilecikten Ziyaret
Milletvekili Sancaklı ve Bilecik'ten Ziyaret

Kentimiz iş dünyasına liderlik eden Kocaeli Ticaret Odası, başarılı projelerine devam ederken çeşitli kurum ve kuruluşlardan misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, bu kapsamda geçtiğimiz gün birçok heyeti ağırladı. MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile bir araya gelen Başkan Bulut, akabinde Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Murat Serhat Öztürk, Ercan Düzgün, Meclis Başkan Yardımcısı Muharrem Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Şişman, Meclis Üyeleri; İbrahim Engin Ergin, Berat Subaşı, Abdülselam Ağdağ, Oda Genel Sekreteri Özgür Erdem’in yer aldığı Bilecik TSO heyetini ağırladı. Ayrıca; Halk Bank İzmit Ticari Şube Müdürü Savaş Karataş, Müşteri İlişkileri Yetkilisi Mutluhan Aydın, Köseköy Ateşspor Kulübü Başkanı Mikail Aydınlı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Hakan Özçelik, Vedat Filiz, Mustafa Ankaz, Derinceli işadamları; Rıza Yıldız, Nihat Güngör, Hasan Karabulut, Selahattin Turgut, Ramazan Aydoğan, Mehmet Aydın, Mehmet Doğan Erdemir, İzmitli işadamları Recep Yazıcı, Mustafa Arslan, Ertan Karabaş da Başkan Bulut’u ziyaret ederek, temennilerini dile getirdi.

BAŞKAN BULUT: KOTO, TÜM KENTİN ODASI

Başkan Bulut’a ziyaretlerde; KOTO Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Ziya Uludüz, Yusuf Erenkaya, Meclis Üyesi Hüseyin Avni Aslan, 10. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yalnız eşlik etti. Kocaeli Ticaret Odası’na ilgileri dolayısıyla misafirlerine teşekkür eden Başkan Bulut, üye odaklı projelerle ilgili bilgi vererek, “14 bini aşkın üyemizin işlerine üst düzeyde fayda sağlamak adına projelerimizi sürdürüyoruz. Yılsonuna kadar öncelikli hedefimiz, kentimizin ihracatçı sayısını arttırmak. Bu hedefimizle ilgili çalıştay ve seminerler gibi somut adımlar atarken, okulumuzda gelecek nesil iş dünyasının hazırlanmasına da aracılık ediyoruz. Kente sadece ekonomik değil, sosyal yönden de fayda üretiyor, KOTEV kapsamındaki eğitim ve seminerlerimizle, tüm kentin Odası olmayı sürdürüyoruz” dedi.

‘KOTO’YU ÖRNEK ALIYORUZ’

Bilecik’ten, Kocaeli Ticaret Odası’nın çalışmalarını ilgiyle takip ettiklerini ifade eden Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin de, KOTO’nun çalışmalarını yerinde görmek üzere Kocaeli’ye geldiklerini ifade ederek, “Başarılı çalışmalarınızı örnek alarak izliyoruz. Özellikle ihracatçı firma sayısını arttırmak üzere başlattığınız ihracat atağı projenizi biz de ilimizde ivedilikle hayata geçireceğiz” dedi.

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı da, KOTO’nun kent için çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “KOTO kentimizin gelişimi için çok önemli kurumların başında geliyor. Çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor, destek istediğiniz her noktada hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz” dedi.

Başkan Bulut, konuklarına Kocaeli Ticaret Odası’nı gezdirerek, çalışmalarla ilgili kapsamlı bilgi de verdi. 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑