“Çiftçilere Büyük Destek”

19 Ekim 2018 Saat: 14:52
“Çiftçilere Büyük Destek”
Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle düzenlenen Tarım ve Hayvancılık destekleme projesinde çiftçilere destek verdi.

Tarımsal üretim malzeme dağıtım törenine Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve çok sayıda çiftçi katıldı.

Tarım ve Hayvancılık destekleme projesi kapsamında çiftçilere yüzde elli hibeli olarak Arpa, Buğday, Yonca, Tritikale(yem buğdayı), çayır ve mera karşımı, yem bezelyesi, süt otu tohumu dağıtıldı. Kandıra’da ise Tarım ve Hayvancılık destekleme projesinden yüzlerce çiftçi yararlandı.

Başkan Ünal KÖKEN, “KANDIRA, TARIMDA LİDER OLACAK”

Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ilçemizde tarımın ne kadar önemli olduğu gösterdik diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, “Tarım yapmaya uygun ve bereketli topraklarımızın kıymetini biliyoruz. Kandıra tarım kentidir ve bu şekilde büyüteceğiz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz ekelim, biçelim ve üretelim. Memleketimizin temeli çiftçidir ve tarımdır. Bu gücü elimizde tutmalıyız dedi

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık