Gençlerimiz Müsabakalardan Madalya İle Döndüler

1 Aralık 2018 Saat: 00:28
Gençlerimiz Müsabakalardan Madalya İle Döndüler
Ülkemizin en deneyimli antrenörlerinden oluşan kadrosuyla, 2011 yılından beri Atlantik Spor Kulübü çatısı altında yeni adıyla Artistik Yüzme branşı sporcuları, Rusya’nın Voronovo Yerleşkesi’nde kıyasıya yarıştılar.

SENKRONİZE / ARTİSTİK YÜZME 23-25 KASIM 2018 WAVE’S HEART YARIŞI 

 

                Türkiye’nin ilk Milli Takımı sporcularından da olmak üzere, ülkemizin en deneyimli antrenörlerinden oluşan kadrosuyla, 2011 yılından beri Atlantik Spor Kulübü çatısı altında emek veren Senkronize, yeni adıyla Artistik Yüzme branşı sporcuları, Rusya’nın Voronovo Yerleşkesi’nde kıyasıya yarıştılar.

 

                23-25 Kasım 2018 tarihleri arasında ikincisi düzenlenen Wave’s Heart Open Cup, uluslararası olarak düzenlendi ve dünyadaki tüm Artistik Yüzme kulüplerine açık olarak altıyüz sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

 

                Artistik Yüzme branşının uluslararası kurallarına göre tüm yaş grupları için puanlamalar, teknik figür ve serbest bale puanlarının toplamından oluşurken; Yarışlarda da hem teknik figürlerden alınan puanlarla doğum yıllarına göre bireysel sıralama yapılıp hem de serbest bale puanlarıyla genel sıralamalar oluşturuldu. Atlantik Spor’un 7 ile 15 yaşarasında değişen kadrosu da, on yedikişi ile yeralarak, katıldıkları tüm branşlarda madalyaya layık görüldü.

 

                Buna göre: 13-15 Yaş SOLO 2.liği, 13-15 Yaş DÜET 2.liği, 12 YaşvealtıDüet 2.liği, 12 Yaşvealtı TAKIM 3.lüğü, 10 Yaşvealtı TAKIM 3.lüğü ile12-10 Yaş ve altındaki figür gruplarında 1. ve 2.lik madalyalarıyla döndüler.

              Şampıyonların Sabıha Gökçen Hava limanında çicekler ile karşılayan aileleriyle minik sporcuların arasında çok duygulu anlar yaşandı.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık