YEREL SEÇİMLERİ gene AKP alarak; silip süpürecektir.

10 Aralık 2018 Saat: 15:43
Hasan YILMAN
Abdullah Gül' ün dış işleri bakanlığı yaptığı o dönemde tüm bakanlık teşkilatlarının dış temsilciliklerine yayımladığı genelge, tamim, tavsiye ile FETÖ grubuna sahip çıkılmasını ve onlara her türlü yardım yapılmasın

Gerçek anlamda Ülkesini, milletini, devletini özünden seven; Yüce TÜRK Milletinin sade bir evladı olarak bizler için ülkemizde en tehlikeli siyasi FİGÜR olarak Abdullah Gül' ü işaret etmekteyiz.

Abdullah Gül' ün dış işleri bakanlığı yaptığı o dönemde tüm bakanlık teşkilatlarının dış temsilciliklerine yayımladığı genelge, tamim, tavsiye ile FETÖ grubuna sahip çıkılmasını ve onlara her türlü yardım yapılmasını istememişmiydi..?

(Buna paralel olarak; genel seçim öncesi Kılıçdaroğlu' nun Meral Akşener ile Tayyibe Gülek' in evinde gizli olduğu bilinen o görüşme hala gizemini korumaktadır)

Anılan o seçim sürecinde bu Kılıçdaroğlu ' nun kaç defa Abdullah Gül ile perde arkası görüşmelerinin hala açığa çıkarılmaması sizlerin dikkatini çekmiyor mu..?

Kılıçdaroğlu' nun Binali Yıldırım ile mahrem görüşmesi ne anlama geliyor..? sizleri ilgilendirmiyor mu..?

Tüm bu kısa analizimin açılımını ortaya koyduğumuzda; Kılıçdaroğlu' nun CHP' nin başına geçirilmesi, CHP' nin iktidar alternatifi olmaktan çıkarılması, yerel seçimlerde başa güreşecek, seçim alabilecek adayları tırpanlayarak (İzmir' de dahil) R.T.Erdoğan' ın seçimlerde başarılı çıkması için yolunda döşenmiş engelleri, mayınları temizlemek için Kılıçdaroğlu acaba Emperyal, Küresel bir Projenin adamı olabilir mi..? işte bu sorunun cevabını çok açık ve net olarak bulduğumuzda; ülkemizdeki siyasi tıkanıklıkların önünü açmış olacağız.

Sonuç olarak; bakınız Bahçeli dün ne söylemiş bu gün ne diyor..? Kılıçdaroğlu' nun bu Abdullah Gül aşkının yeniden sahaya sürülmesi ne anlama geliyor...?

Eyyyy....CHP teşkiilatları bu yerel seçimlerden başarı beklemeyiniz. Sizler Kılıçdaroğlu ile çevresini CHP' den uzaklaştırmadığınız sürece; MHP teşkilatları da Bahçeli ile Semih Yalçın' ın biletlerini kesmediği sürece; sizler her daim R.T.Erdoğan' ın payandası olacaksınız. Onun değirmenine su taşımaya devam edeceksiniz, nefes alması için oksijen sağlayacaksınız, yola devamı için yakıt temin edeceksiniz.

Başka çareniz yooooook.

CHP' nin şu mevcut Gnl. Bşk' nı; İstanbul' da her siyasi alandan ve kesimden oy alabilecek ve başa güreçecek kişinin İlhan KESİCİ olduğunu, Ankara' da tek ve alternatifsiz Mansur Yavaş' ın açık ara önde bulunduğunu; İzmir' de CHP' de yaşanan dağınıklığı, kopukluğu, bölünmüşlüğü, düzensizliği birleştirecek, toparlayacak Av. Aydın Özcan olduğunu sayın Kılıçdaroğlu bilmiyor mu..? bal gibi biliyor.

Onun seçim alma derdi, ülke sevdası falan yok görünüyor. O sadece ve sadece koltuğunu muhafaza etmek için böyle düşük profilli ve bizlerce asla kabul görmeyen gizli, sinsi oyunların içerisinde yer almaya devam ediyor.

Peki bu Kılıçdaroğlu; bazı EMPERYAL ve KÜRESEL güçlerin bir PROJESİ mi acaba..? Vallahi bazı olayların sebep-sonuç ilişkilerini analiz ettiğimizde; şüphelenmemek elde değil.

YA SİZLER...?

(YEREL SEÇİMLERİ gene AKP alarak; silip süpürecektir. Kimin sayesinde..? Başta BAHÇELİ ile KILIÇDAROĞLU sayesinde. Demedi demeyiniz)

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık