KARTEPE'YE YENİ HİZMET BİNASI

19 Ekim 2018 Saat: 15:50
KARTEPE'YE YENİ HİZMET BİNASI
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ekim ayı meclis toplantısı sonrasında belediye meclis üyelerine yeni hizmet binasını gezdirdi.

Kartepe Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısının II’nci birleşimi sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, meclis üyelerine yeni hizmet binasını gezdirdi. Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden esinlenerek, tasarlanan modern çizgileriyle alanında örnek gösterilen Kartepe Belediyesi yeni hizmet binası Başkan Üzülmez’in yakın takibi doğrultusunda bitme noktasında geldi.

SON TEKNOLOJİ HİZMET BİNASI

Başkan Üzülmez, yeni hizmet binasında gelinen durumu ve yapılan çalışmaları bizzat meclis üyelerine anlattı. Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından yaptırılan son teknoloji ile hizmet verecek olan Kartepe Belediyesi yeni hizmet binasının tabanı 2 bin 205 metre kare, toplamda 11 bin 324 metre kare olacak. Toplamda 104 odanın yer aldığı binada bodrum + 4 kat olarak hizmet verecek. Belediye hizmet binası içerisinde bütün idari birimler yer alacak. Kapalı otopark, yemekhane, meclis grup odaları, 150 kişilik meclis salonu, iki adet ibadethane de bulunacak.

MECLİS SALONU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Başkan Üzülmez, belediye meclis üyelerine yeni hizmet binasının çevre düzenlemesinde neler yapılacağını anlatması sonrasında binanın birinci katında yer alacak birimler ve verilecek hizmet konusunda da bilgilendirdi. Belediye Başkanı Üzülmez, belediye binasının her katında yapılan düzenlemelerin yanı sıra belediye meclis salonunun son teknolojiye göre hazırlandığını belirtti. 144 kişilik olarak yapılan meclis salonu aynı zamanda konferans salonu şeklinde dizayn edildi.

SON DOKUNUŞLAR

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Turizm kenti Kartepemize yakışır belediye hizmet binamız bitmek üzere. İlçemizde nüfusun artış hızı ve yapılaşmaya göre dizayn edilen bina her türlü hizmeti verebilecek durumdadır. Hemşehrilerimiz belediye binasında bütün işlerini en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Mimarisinde modern çizgisinin yanı sıra kültürümüzün izlerini de taşımaktadır. Hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Belediye binasında küçük dokunuşlar kaldı. Onlarında tamamlanması ile hizmet binası hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacaktır” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık