Böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….

8 Ocak 2019 Saat: 01:42
Selçuk ÇELEBİ
Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor.Eyvah eyvah yandı anam keten helva !....

Bir zatı muhterem yerel bir gazetenin yazı işleri müdürlüğüne  atanıyor.Yanımda bir arkadaşımla ben de hayırlı olsun ziyaretine gittim.

Aman ALLAH’ım büyük yazı işleri müdürünün odası tebrik için gelenlerle dolu. Asla kimseyi küçümsemem Yaratandan dolayı saygım ve sevgim sonsuzdur.

Sekreter hanım, "Kocaeli Haber Dünyası Haber Sitesi İmtiyaz sahibi Selçuk Çelebi ve arkadaşı hayırlı olsun ziyaretine geldiler" dedi. Bu büyük Yazı işleri Müdürü elini sallıyor, "Salla gitsin" diyor. Tam o elini sallarken zatı muhteremi  görüyorum. Saygıya bakın adamdaki; yukarıdan aşağıya akıyor. Ben de, "Sallamayın, sakın yerinizden kalkmayın" dedim.

Benim gördüğümü farkedince yerinden kalkıyor. "Hoş geldiniz bir çayımızı için" diyor. Tabi ki kapıyı bildiğim için hemen o alanı terk ettim.

Biz Türk Milleti olarak misafiri çok severiz. Ama bu yazı işleri müdürü maalesef  ahlaktan nasibini almamış; bu tip şahıslardan  etrafımızda çok var.

Selçuk Çelebi olarak Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyesiyim. Ayrıca da İnternet Gazeteciler Derneği Kurucu Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Siyasi Parti İl Kurulu Üyeliği ve en az  20’nin üzerinde STK’larda görev yaptım ve de bir kaçında görevim devam ediyor. Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğim devam etmektedir.

Şimdi gelelim esas meseleye...

Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor. Eyvah, eyvah yandı anam keten helva !....

Bu açıklamaya derhal cevap ver !...Engin Şahin; çık derhal şahsımdan özür dile..

Yaptığın haberciliği iyi biliyorum, yukardan aşaya santaj kokuyor. Uslubunu düzelt. Şahsımı sevmeyebilirsin, eyvallah saygı duyarım.

Hergün mesaiye senin bürodan başlarım. Bunu da yaparım. Şahsım koyu Bir ARTVİN SEVDALISIYIM. Hemde HOPALI’yım; bu  bilgi notunu da düşeyim.

Asla kimseyi tehdit etmem ama böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları