İzmit 48 Yıl Sonra Bayan Başkan Seçecek

22 Ocak 2019 Saat: 00:26
Selçuk ÇELEBİ
31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.

31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.

Tabiki seçeceğimiz başkanlar bizleri yönetecek,hafılarımızda kalacak öyle başkanlar varki,bir inşaat ruhsatı almak için İnşaat mütaahhitlerini soyup soğana çeviren başkanları da hafızalarımızda yerini alacaklar.

Çok ilginç Belediyeye iş yapmış mütaahhit işi alana kadar canı çıkmış , işi bitirmiş sıra gelmiş para almaya,alacakki  işcisine ödeme yapacak yandı anam keten helva!

O belediyenin Muhasebeden sorumlu başkan yardımcısı %10 komisyon verecekki parasını alabilsin.Öylesine konular varki midem bulanıyor sizlerinde moralinizi bozmak işime gelmiyor.

Mutlaka, Kim kazanır bilinmez ama kim kazanırsa kazansın, önce dürüst ve namuslu olmasını bekleriz bu isimlerden.kimseden maddi çıkar sağlamamasını, kimseye iltimas geçilmemesini isteriz.

Öyle olaylar yaşadık ki, açık açık kendine çıkar sağlayan çok sayıda isim hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etti maalesef. Tam 48 yıl önce trafik kazasında kaybettiğimiz merhum Leyla Atakan görev yaptığı İzmit Belediye başkanlığına bayan başkan seçilecek,

Ak Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Azize Sibel Gönül ve CHP Başkan Adayı Fatma Hürriyet Kaplan yarışı seçimi kazanan tarafın boy farkıyla sonuçlanacağını düşünüyorum.

Cumhur İttifakı olarak Ak Parti + MHP  Türkiye genelinde %52 altında asla oy alınmaması gerektiği kanaat önderleri tarafından dillendiriliyor.

Halkın değişim noktasında istek ve taleplerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaelindeki aday gösterdiği başkanlardan dikkate aldığı gözlendi.

CHP adayına gelince Kocaeli’deki seçmen kesinlikle en azından İzmit belediyesini almak için asılacağıda kamuoyu tarafından gözleniyor.

Nasılki Ankara’da Cankaya Belediyesini CHP devamlı aldığı gibi,Kocaeli’nin Cankayası İzmit’i almak için var gücü ile asılacaktır.

Kocaeli Haber Dünyası olarak İzmit için hayırlısı olan kazansın dilek ve temenlilerimi okurlarımla paylaşıyorum.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları