Siyeset çözüm üretme sanatıdır

1 Nisan 2019 Saat: 19:42
Selçuk ÇELEBİ
Başarılı bir işadamı olması,yaptığı işinde son derece başarılı olması siyasette emin adımlarla ilerlemesi Başkan Tahir Büyükakının işlerini son derece kolaylaştıracaktır.

Tahir Büyükakın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başkanlığını kazandı.Öncelikle Kocaeli ve ülkemiz için hayırlı olsun,

Kazanmak yetmez dengeleri koruyarak başkanlığı en güzel şekilde devam etmek önemlidir.Kendileri Kocaeli Üniversitesinde hocalık yaptı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Genel sekreter yardımcılığı ve Genel sekreter görevlerinde bulundu.Devamında Bilecik'e vali olarak atandı.Doğruluğu ve dürüstluğu konusunda güvenim tamdır.

Siyeset çözüm üretme sanatıdır.Hızlı bir şekilde karar vereceksiniz ki sorunlara çözüm üretebilesin,Siyaset yaşamımızın her tarafında var.

Geçtiğimiz günlerde eski il Başkanı olan Mahmut Civelek'e annesinin vefatından dolayı Artvinliler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Musa Özcan ile başsağlığı ziyaretinde bulundum.

Mahmut Civelek'i Kullar Belediye başkanlığı döneminden tanıyorum.Devamında en uzun süre Ak Parti İl Başkanlığı yapma unvanına sahip,bu döneminin incelenmesini istiyorum.

Yaptığım değerlendirmede görevini en şık ve güzel yaptığını düşünüyorum.Devletini seven ve ülkesini seven  milliyetci duygular ile kaplı olan bir yapıya sahip olduğunu biliyorum.

Kendileri Uçak Mühendisidir.Böylesine donanımlı bir yapıya sahip olan bir kişinin bir köşeye atılmasını açıkcası içime sindiremiyorum.

Mahmut Civelek'in Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel sekreterliğine atanmasını başkan Tahir Büyükakın'ın değerlendirmesini arzu ediyorum.

Başarılı bir işadamı olması,yaptığı işinde son derece başarılı olması siyasette emin adımlarla ilerlemesi Başkan Tahir Büyükakının işlerini son derece kolaylaştıracaktır.

 

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları