Yerel Seçimler Çok Hareketli Geçecek !

22 Aralık 2018 Saat: 00:11
Selçuk ÇELEBİ
AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Asla çok olağanüstü durum olmadıkça kırgınlığa asla fırsat verilmez.

Yerel Seçimler Çok Hareketli Geçecek !

AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Asla çok olağanüstü durum olmadıkça kırgınlığa asla fırsat verilmez.

Ak Parti 17 yıldır Türkiye siyasetine damgasını vurmuştur. Dile kolay tam 17 yıl iktidar partisi olma özelliğini taşımaktadır.

Aslında 27. Milletvekilliği seçiminde Kocaeli’de  bir önceki seçimde alınan oydan 100 bin eksik almasının sebebini söyliyeyim yerel siyasetcilerin beceriksizliğinden kaynaklanmıştır.

Yerel seçimler çok önemlidir. Ak Partinin hata yapma lüksü yoktur, bekleyelim görelim. Başta Büyükşehir olmak üzere 12 ilçenin belediyesinde çok bariz hatalar yapılmıştır.

Çok önemli olan tarihe damgasını vuran hizmetlerde yapılmıştır. Siz köprüler yapın yollar yapın ancak o kalbe giden yolu keşfetmediğiniz anda halktan koptuğunuz anda bu iş bitmiş demektir.

Ak Parti İl Başkanı ile bu gün yaptığımız görüşmede şu ana kadar bir bilgi gelmedi.Ancak hafta sonu açıklanması beklenen açıklama Çarşamba gününe sarkabileceğini söyledi.

CHP’nin İzmit’te Fatma Kaplan Hürriyet ile şansı oldukça yüksektir. Şöyle bir göz atalım,Fatma hanım halkın içersinden çıkmayan vekil özelliğini taşımaktadır.

Ak Partiyi Kocaeli’de zorlayacak tek ilçemiz İzmit olacaktır. CHP’nin yıllarca kalesi olan İzmit’in kazanmak için hiçbir fedakarlıktan kaçmıyacaktır.

Eskiler arasındaki o hegoların kesinlikle kalkacağını düşünüyorum.

Siyasi partiler arasında Laz,Gürcü,Manav,Cerkez v.s gibi mikro milliyetcilik ayrımcılık yapmayan parti ipi göğüsler.

Kocaeli Haber Dünyası olarak bu gelişmelerden değerli okurlarımızla birlikte heyecanı yaşıyacağız.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları