160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

NEVZAT DOĞAN, BÜTÜN ÇOCUKLAR BENİM EVLADIM

İzmit Belediyesi’nin bisiklet dağıtımları devam ediyor. Hacı Bektaş Veli Ortaokulu’nda düzenlenen törenle 168 öğrenciye bisikletleri teslim edildi.

6 Aralık 2018 Saat: 00:29
NEVZAT DOĞAN, BÜTÜN ÇOCUKLAR BENİM EVLADIM
NEVZAT DOĞAN, BÜTÜN ÇOCUKLAR BENİM EVLADIM

NEVZAT DOĞAN, BÜTÜN ÇOCUKLAR BENİM EVLADIM

İzmit Belediyesi’nin bisiklet dağıtımları devam ediyor. Hacı Bektaş Veli Ortaokulu’nda düzenlenen törenle 168 öğrenciye bisikletleri teslim edildi. Bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Okul Müdürü Erdoğan Davut, Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkan Vekili Sibel Saraç, AK Parti İzmit İlçe yöneticisi Cemil Karaca, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.

 

ÇOCUKLAR HEP GÜLSÜN

 

Okul Müdürü Erdoğan Davut bisiklet dağıtımında yaptığı konuşmada , “başkanımız hediyeleriyle çocuklarımızı her zaman mutlu ediyor. Öğrencilerim adına Belediye Başkanımıza ne kadar  teşekkür etsem azdır” dedi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da “Çocukların yüzü güldüğü zaman, heyecanı etrafa yayıldığı zaman mutlu oluyorum. Bütün çocuklar bizim evlatlarımız. Çocukların, ırkı, ulusu yoktur. Çocuk, çocuktur. Allah çocuklarımızın bahtını açık etsin.

 

CEPHANELİK KOCAELİ’NİN YILDIZI OLDU

 

2002-2007 arası milletvekiliydim. Gezdiğim okullarda çok acı sahneler vardı, 70 kişilik sınıflar vardı. Okullarda bir tane projeksiyon cihazı yok, bir tane tepegöz yoktu. Bugün 5 yıldızlı okullar var. İlk kez  Belediye Başkanı olduğumda Tavşantepe’ye de sınıfı olan Cephanelik bölgesinde in cin top oynuyordu. Hazırladığımız projelerle bu bölgeye spor tesislerini, Kadın Sosyal Yaşam Merkezini, deprem müzesini, sanal gerçeklik küresini, mesire alanını yaptı. Ayrıca Türkiye’nin en modern şehir hastanesinin de buraya yapılmasını sağladık. Cephanelik bölgesi Kocaeli’nin yıldızı oldu. Buranın faydasını evlatlarımız en iyi şekilde görecek.

 

KOLTUKTAN KALKMASINI BİLECEKSİN

 

10 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. Koltuktan kalkmayı da bileceksin. Benim için 2 dönem yeterli. Bazılarını bıraksan bastonla koltuğa gelecek. Gençlerimizin önünü açacağız. Hizmetleri yapmak kolay olmuyor. Parayı iyi kullanıyoruz, kuruşunuzu ziyan etmiyoruz. Milletin kaynaklarını çocuklarımızın sağlığı, gelişimi için harcıyoruz” dedi. Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi.

 

Hacı Bektaş Veli Ortaokulu’nda düzenlenen törenle 168 öğrenciye bisikletleri teslim edildi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑