160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Nevzat Doğan, Güçlükleri Birlikte Göğüsleyip Aşacağız

Kısa adı TÜMSİAD olan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Kocaeli Şubesi’ni ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “ güçlükleri birlikte göğüsleyip aşacağız” dedi.

16 Eylül 2018 Saat: 00:05
Nevzat Doğan, Güçlükleri Birlikte Göğüsleyip Aşacağız
Nevzat Doğan, Güçlükleri Birlikte Göğüsleyip Aşacağız
DOĞAN, GÜÇLÜKLERİ BİRLİKTE GÖĞÜSLEYİP AŞACAĞIZ
 
Kısa adı TÜMSİAD olan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Kocaeli Şubesi’ni ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “ güçlükleri birlikte göğüsleyip aşacağız” dedi.
TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerince sıcak ve samimi şekilde karşılanan Başkan Doğan “ şehrimizin önemli dinamikleri olan dernek ve STK’ları önemsiyoruz. Onların fikirleri, görüşleri bizim için önemli. Sık sık ziyaretlerde bulunup şehrimiz ve ülkemiz ile ilgili konularda istişarelerde bulunuyor. TÜMSİAD da şehrimizin önemli iş adamları ve ticari faaliyette bulunan kardeşlerimizin bir kuruluşudur. Burada seçkin, dürüst, vatanına milletine bağlı, ticaretini ticaret ahlakı içerisinde yapan arkadaşlarımız var.. 
 
ZORLUKLARI GÖĞÜSLEYECEĞİZ
 
Ülkemiz milletimiz var olduğundan beri bir çok badireleri yaşamıştır ve bunları her seferinde başarıyla atlatmıştır. Yine öyle bir dönemdeyiz. Bir taraftan terör örgütleriyle silahlı bir mücadele içerisindeyken, diğer taraftan ekonomi üzerinden saldırılar var. Kahraman Mehmetçiğimiz teröristlere gereken dersi veriyor. İş adamları olarak bizler de ekonomik neferler olarak ülkemize diz çöktürmek isteyenlere karşı bir ve beraber olarak mücadele etmeliyiz. Zorlukları bir nefer olarak göğüslemeliyiz. Böyle olursak bütün engelleri aşmamız daha kolay olur ve kimse bize diz çöktüremez” dedi.
 
BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA
 
Başkan Doğan’a ziyaret için teşekkür eden Abdulkadir Yılmaz da, “ başkanımızın ziyareti bizi mutlu etti. Her zaman aradığımızda ulaşabildiğimiz, güler yüzüyle bizlere kucak açan bir belediye başkanımız var. TÜMSİAD olarak ülkemizin zor dönemlerinde daha önce olduğu gibi üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz. Bu zor günleri de milletimizle, devletimizle el ele gönül gönüle atlatacağız” şeklinde konuştu
 
FOTO: Kısa adı TÜMSİAD olan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Kocaeli Şubesi’ni ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “ güçlükleri birlikte göğüsleyip aşacağız” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑