160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Ödeme Sonrası Daireler Sahiplerine Teslim Edilecek

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin girişimleriyle TOKİ tarafından Derince İlçesi Çınarlı Mahallesi’ne yapılan 16 Ocak Basın Sitesi’nin 23 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen ihalesi ile 1 Ağustos 2016 tarihinde ilk kazma vurularak çalışm

23 Eylül 2018 Saat: 20:24
Ödeme Sonrası Daireler Sahiplerine Teslim Edilecek
Ödeme Sonrası Daireler Sahiplerine Teslim Edilecek
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin girişimleriyle TOKİ tarafından Derince İlçesi Çınarlı Mahallesi’ne yapılan 16 Ocak Basın Sitesi’nin 23 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen ihalesi ile 1 Ağustos 2016 tarihinde ilk kazma vurularak çalışmalara başlanmıştı. 24 Eylül 2018 Pazartesi günü itibariyle de hak sahiplerinin konutlarının peşinat ve KDV'lerini ödemeleri ile artık süreçte sona gelinmiştir. 
TOKİ tarafından belirlenen takvim çerçevesinde konutların peşinatları ve KDV'leri Ziraat Bankası Derince Şubesinde bugünden itibaren blok blok takvim çerçevesinde başvuruları alınacak ve sonrasında daire anahtarları teslim edilecektir. 
Ziraat Bankası yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde hak sahiplerinin herangibi bir sıkıntı yaşamadan ayrı bir bankoda işlemlerinin yapılması sağlanmıştır. 
Ziraat Bankası Derince Şubesinde peşinat ve KDV'lerin yatırılmasının ardından anahtarlarını teslim alacak hak sahipleri 16 Ocak Basın Sitesi Şantiyesine giderken yanlarında nüfus cüzdanları, 2 adet kimlik fotokopisi, bankada imzalanan sözleşme  ve 2 adet sözleşme  fotokopisi, bankaya yatırılan  KDV makbuzu ve 2 adet makbuzun fotokopisi ile gitmeleri önemle rica olunur. Yukarıda bahsi geçen belgeler ve fotokopileri şantiyede TOKİ yetkililerine verildikten sonra anahtarlar teslim edilecektir. 
Özellikle açıklanan ve tekrar sizlere gönderdiğimiz konut peşinat ve KDV tarihlerine uyulması gerekmektedir. Açıklanan takvimin dışında konut peşinat ve KDV ödemeleri de sistem gereği alınamayacağı banka yetkililerince bildirilmiştir. Aşağıdaki tabloda bulunan fiyatlara KDV eklenecektir. KDV oranı % 1'dir. 
Bilgilerinize sunarız. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑