160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Kartepe Belediyesi ve KASOBDER işbirliği ile düzenlenen “Kartepe Sazan Balığı Tutma Yarışması”nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

29 Haziran 2019 Saat: 16:21
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Kartepe Belediyesi ve Kartepe Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (KASOBDER) işbirliği ile düzenlenen “Kartepe Sazan Balığı Tutma Yarışması’nın “ödül töreni SEKA Kamp alanında gerçekleştirildi. Sazan yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

GENİŞ KATILIM

Sazan balığı yarışmasının ödül törenine Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, ABAF Federasyonu ve KAMADER Dernek Başkanı Engin Uztürk, KASOBDER Dernek Başkanı Rıfat Coşkun, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürü Murat Coşkun, Uzuntarla ADİGE Kültür Derneği Başkanı Sedat Yenişen, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, İlçe Tarım Müdürü Ayhan Kan, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, muhtarlar ve davetliler katıldı.

19 TAKIM YARIŞTI

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında kurulan KASOBDER’in bu yıl ilkini düzenlediği “Kartepe Sazan Balığı Tutma Yarışması” Eşme Sahili-Sapanca Yanıkdere arasındaki bölgede gerçekleşen yarışmada her biri dörder kişiden oluşan 19 takım yer aldı. 19 sektör de 68 yarışmanın mücadele ettiği sazan yarışmasında 14.100 kg ve 12.540 kg sazan balığı yakalandı.

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Seka Kampında düzenlenen ödül töreninde KASOBDER Başkanı Rıfat Coşkun katkılarından dolayı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a ve yarışmada yer alan takımlara teşekkürlerini iletti. ABAF Federasyonu ve KAMADER Dernek Başkanı Engin Uztürk “Çok güzel ve huzurlu yarışma yapıldı. Mücadele eden ekipleri tebrik ediyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kasım ayında KAMADER tarafından düzenlenen Uluslararası Sazan Balığı Tutma Yarışması’na herkesi bekliyoruz” dedi.

YARIŞMADA YER ALACAĞIM

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman ise “Yapılan konuşmalarda bizlere teşekkür edildi. Asıl biz sizlere teşekkür ediyoruz. Kartepemizin tanıtımına büyük katkı veriyorsunuz. Balık tutmak çok keyiflidir. Bende balık tutmasını seviyorum. Heyecanını biliyorum. Bundan sonra ki yarışmalarda bende sporcu olarak yer alacağım” dedi.

10 BİN TL ÖDÜL VERİLDİ

Şimano ve Mivardi Firmalarının sponsorluğunda gerçekleşen yarışmada en fazla balık tutan 1. Takıma 10 bin TL, 2. Takıma 5 bin TL ve 3. Takıma ise 3 bin TL ödül verildi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑