UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Güncel

Önemli ve güzel bir üniversiteden mezun olmakta ayrıcalıktır

Gebze Teknik Üniversitesi 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

14 Temmuz 2018 Saat: 00:30
Önemli ve güzel bir üniversiteden mezun olmakta ayrıcalıktır
Önemli ve güzel bir üniversiteden mezun olmakta ayrıcalıktır

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2017-2018 AKADEMİK YILI MEZUNİYET TÖRENİ KOCALİ VALİSNİN  KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Gebze Teknik Üniversitesi 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

Mezuniyet törenine; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanısıra, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  Başkan Vekili Zekeriya Özak,Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkan Vekili Nilay Ayran, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Sanayici ve iş adamları, öğretim üyeleri,  öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Gebze Teknik Üniversitesi Okul Birincisi ElshanıKamberi ve Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan’ın konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy yaptığı konuşmalarında; “ Değerli katılımcılar, Gebze Teknik Üniversitemizin akademik mezuniyet töreninde sizlerle birlikte olmaktan ve bu heyecanı sizlerle paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Gelişen ve büyüyen Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu insan kaynakları üniversitelerimizde yetiştiriliyor. Birçok üniversitemizden çok sayıda genç, yetişerek Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınması için çaba sarf ediyor. Gebze Teknik Üniversitemizde Türkiye’de araştırma üniversitesi niteliğindeki ilk on üniversiteden biridir. Böylesine önemli ve güzel bir üniversiteden mezun olmakta ayrıcalıktır.  Gebze Teknik Üniversitemiz özellikle çevresindeki sanayi kuruluşlarıyla iç içe ve sanayinin gelişmesine de katkı sunan bir anlayışla burada eğitim ve öğretimini sürdürüyor. Üniversite - Sanayi işbirliği Sanayi Odamızın da destekleriyle belli bir aşamaya taşındı. Bundan sonrada daha iyi bir noktaya taşımak içinde bu gayretler devam edecek. Mezun olan genç arkadaşlarımın Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınmasına önemli katkılar sunacağına inancım tam. Onların başarılarının bundan sonrada artarak devam edeceğine inanıyorum. Çünkü bu üniversite onların kendilerini ilgi alanlarına göre yetiştirdiği gibi ülkenin sosyal ve kültür alanlarında da söz sahibi olabilecek boyutlarda yetişmelerine katkı sağladığını biliyorum. Bugün mezun olacak öğrencilerimizin değerli velilerini de kutluyorum. Yetiştirdiğiniz değerli evlatlar, bugün mezun olarak emeğinizin karşılığını sizlere sundu. Üniversitemizin değerli akademik kadrosu gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi için büyük bir özveriyle çalışmalarını ortaya koydular. Emekleri için değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum. Yeni rektörümüzün görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Bir önceki rektörümüz Haluk Görgün hocamıza da emekleri için teşekkür ediyorum. ” dedi.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslanlisansüstü eğitim gören ve dereceye giren öğrencilere mezuniyet belgeleri ile plaketlerini verdiler.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑