160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Spor

POSCO ASSAN, PERİLERE SPONSPOR OLDU

Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik şirketi Posco Assan, şehrimizi takım sporlarında en üst seviyede temsil eden İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’na sponsor oldu.

20 Şubat 2019 Saat: 10:17
POSCO ASSAN, PERİLERE SPONSPOR OLDU
POSCO ASSAN, PERİLERE SPONSPOR OLDU

POSCO ASSAN, PERİLERE SPONSPOR OLDU

 

İlimizde faaliyet gösteren Posco Assan firması İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımına sponsor oldu.

 

Türkiye’nin ilk ve tek paslanmaz çelik şirketi Posco Assan, şehrimizi takım sporlarında en üst seviyede temsil eden İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’na sponsor oldu. İmzalanan anlaşma ile Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden İzmit Belediyespor’a önemli bir destek verildi.

 

BİRLİKTE YÜKSELİYORUZ

 

Sponsorluk anlaşması ile ilgili bilgiler veren İzmit Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk, “İzmit Belediyespor olarak kentimizi en üst seviyede temsil ediyoruz.   Şehrimizin takımının Süperligde yer alması hepimiz için büyük gurur.  Kocaeli halkının, basketbol severlerin desteği çok büyük. Kulüplerimizin başarılar kazanmasında takımımıza ekonomik destek sağlayan kurum ve kuruluşların önemi yadsınamaz. Kulübümüze destek olan tüm sponsorlarımız gibi, Posco Assan firmasına da kulübümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

SÜPER LİGDE Kİ GURURUMUZ

 

Posco Assan şirketi adına açıklama yapan CEO Don Ho Bahn ise,  Kocaeli’yi süper Ligde en güzel şekilde temsil eden İzmit Belediyespor’a destek vermekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “şirket olarak kadın istihdamı ile ilgili önemli uygulamaları hayata geçiriyoruz. Çalışanlarımızın sağlıklı yaşam sürdürebilmeleri için projeler üretiyoruz. Bununla birlikte başarılı öğrencilere sağladığımız burs olanakları ve bölgemizde gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile kentimize katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

 

 BAŞARILARI DEVAM EDECEĞİNE İNANIYORUZ

 

Fırsat eşitliği ve sağlıklı yaşam konusuna verdiğimiz öncelikten dolayı ilimizi takım sporlarında en üst seviyede temsil eden İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımımıza sponsor olmaya karar verdik. İnanıyoruz ki İzmit Belediyespor; Kadınlar Basketbol Süper Liginde önemli başarılar kazanmaya devam edecektir” ifadelerinde bulundu.

İlimizde faaliyet gösteren Posco Assan firması İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımına sponsor oldu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑