160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri

Siyaset

Refah partisi Gebze de sahaya indi!

Yeniden refah partisi ağustos ayı il divanı toplantısını Gebze kültür merkezinde gerçekleştirdi.

22 Eylül 2019 Saat: 22:08
Refah partisi Gebze de sahaya indi!
Refah partisi Gebze de sahaya indi!

Yoğun katılım ile miting havasında geçen divan toplantısı sonrası, il ve ilçe yönetiminden oluşan partililerden oluşan kalabalık, Gebze caddelerinde halk ile buluştu. Kocaeli il başkanı Mehmet Aras’ a yürüyüşünde, İstanbul il başkanı Hüseyin Terzi’ de eşlik etti. Sık sık halk tarafından durdurulup, soru sorulan ikilinin halk ile samimi diyaloglar kurduğu gözlerden kaçmadı.

Aras’ a hitaben; Erbakan ne zaman Gebze’ ye gelecek, onu Gebze’ de görmek istiyoruz diyen vatandaşa cevap veren, Aras en kışa sürede dedi.

Çay ocağında halka hitap eden Aras’ ı, sendikacılık yaptığı dönemden tanıyan vatandaşlar kendisine sarılarak fotoğraf çektirdiler.

Soyguncuların hortumunu keseceğiz.!

Emeklilikte yaşa takılanların hali ne olacak, diye soran vatandaşa cevap veren Aras, “hırsızların, soyguncuların ve rantiyecilerin hortumlarını keseceğiz. Kaynaklar vatandaşa akacak ve sorun çözülecek, eyt lilerin sorunlarını da bizden başkası çözemez" diye yanıtladı.

Miting gibi il divanı!

Yrp il ve ilçe teşkilatlarının yoğun katılım sağladığı il divan toplantısına, basın yayın kuruluşları da yoğun ilgi gösterdiler. İl başkan yardımcıları ve ilçe başkanlarının tek tek raporlarını vermesinin ardından ilk sözü il başkanı Mehmet Aras aldı. Aras’ ın konuşmasının satır başları şu şekilde;

"Ekonomiyi berbat ettiniz!

Kocaeli ilimizde emniyet müdürlüğünün 3 işçi almak için açtığı ilana, yüzlerce insan başvuru yapıyor. Neden çünkü, işsizlik rekor seviyede, milleti ekmeğe muhtaç ettiniz. Ülkeyi getirdiğiniz yer işte burası.

"Arkadan kaçan fincancı çırakları!

Eline aldığı Kütahya fincanını kalabalığa gösteren Aras;, "Vakti ile bir fincancı çırağı, kendi işini kurup başına geçmiş, fakat bir türlü fincanın kulpunu gövdesi ile birleştirmeyi başaramamış. Çaresizlik içinde ustasından yardım isteyen çırağa ustası, kendisinin yanında uzun yıllar çalışır ise kulpu fincana yapıştıracağını söylemiş. Yıllar sonra mesleğe sebat eden çırağına, işin püf noktasını öğreten ustası, böylelikle çırağın kulpu fincana yapıştırmasını sağlamış. Bu günkü iktidar partisi başarısızdır. Çünkü ustanın yanından kaçmışlardır" ifadelerini kullandı.

İstanbul il başkanı Hüseyin Terzi Gebze’ de konuştu!

Mehmet Aras’ ın konuşması sonrası kendisine söz verilen İstanbul il başkanı gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Kocaeli teşkilatının çok şanslı olduğunu ifade eden Terzi, Türkiye siyasetinin birkaç ustasını bulunduğunu ve bu ustalardan birinin de Kocaeli il başkanı, Mehmet Aras olduğunu dile getirdi.

Siyasette lider kıtlığı çıktı!

Bugün ak partide siyaset yapan pek çok kişi; Tayyip bey İstanbul seçimleri için meydana inmemiş olsaydı, 800 bin fark yemezdik diyor. Erdoğan’ ın liderliği parti içerisinde ciddi olarak sorgulanır hale gelmiş durumda. Cumhuriyet halk partililer, liderlerinin susmasının kendileri için daha kazançlı olduğunu ifade ediyorlar. Mhp lider ve eksen yokluğundan tabanının iyi partiye kaptırmış durumda. İyi partinin kendisi var il ve ilçe teşkilatları ortada yok. Siyasette lider kıtlığı var. Mevcut siyasi partilerin tamamına bakıldığında hepsinin liderlerinin, siyasi ömrünü tamamlamış durumda olduğu açıkça görülebiliyor. İşte bu siyasi atmosfer içinde gelecek vaat eden ve halkında umut bağladığı tek kişi genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ dır. Halkımız gittiği her yerde bu genç ve dinamik lideri bağrına basıyor. Göreceksiniz ilk seçimde Erbakan cumhurbaşkanı olacaktır" diyerek sözlerine son verdi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑