160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Saldırıların ardı arkası kesilmiyor

KSMMMO seçimlerinde başkanlığa adaylığını açıklayan Savaş Yıldız’a güya meslektaşları olan bazı kişiler tarafından sosyal medyada çirkin saldırılar aralıksız sürüyor. detaylar haberimizde…

26 Mart 2019 Saat: 00:25
Saldırıların ardı arkası kesilmiyor
Saldırıların ardı arkası kesilmiyor

Saldırıların ardı arkası kesilmiyor

KSMMMO başkan adayı Savaş Yıldız’a neden saldırıyorlar KSMMMO seçimlerinde başkanlığa adaylığını açıklayan Savaş Yıldız’a güya meslektaşları olan bazı kişiler tarafından sosyal medyada çirkin saldırılar aralıksız sürüyor. detaylar haberimizde…

KSMMMO başkan adayı Savaş Yıldız’a neden saldırıyorlar

Yaklaşan KSMMMO genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu bir basın toplantısıyla açıklayan Savaş Yıldız’ın önünü kesebilmek için her türden alicengiz oyunu sahneleniyor.

[caption id="attachment_22670" align="alignright" width="400"] Ali Odabaş'ın WhatsApp üzerinden gönderisi[/caption]

Yıldız’ın adaylığını engellemek için önce itibarsızlaştırma girişimlerinde bulundular. Yapılan haksız suçlamaları bertaraf eden Yıldız’a bu kezde sosyal medya üzerinden bazı tetikçiler tarafından çirkin saldırılar başladı.

Savaş Yıldız, kendisine yapılan haksız suçlamalar sonunda oda yönetimi tarafından disiplin soruşturmasına tabi tutuldu. Açılan soruşturmaya karşı haklılığını kanıtlamak için Cumhuriyet Savcılığına belgelerle suç duyurusunda bulunuyor. Savcılık görevsizlik nedeniyle dosya hakkında takipsizlik kararı veriyor.

Savcılığın verdiği takipsizlik kararından sonra, fırsatçılık öne çıkıyor. Ve Savaş Yıldız’a yeni saldırılar başlıyor.

Savaş Yıldız’ı kendilerine en büyük rakip olarak gören ekip içinden Ali Odabaş, yönetim kurulu üyeliği döneminde oda üyeliğinden ihraç edebilmek için büyük gayret sarfetmişti.

Savaş Yıldız’ı itibarsızlaştırmak isteyen Ali Odabaş WhatsApp üzerinden oda üyeleriyle şu paylaşımı yaptı: “Bakın hala neler ile uğraşıyoruz. Allahtan savcı anlayışlı bir insan çıktı. İfadeye göre takipsizlik kararı verdi. Bu adama yüz verip kışkırtanların ki kim olduğunu biliyoruz. Allah belasını versin. Ali Odabaş.

Bu paylaşıma tepki gösteren Savaş Yıldız şunları söyledi: “Dönemin yönetim kurulu üyeleri Ali Odabaş ve Mustafa Taşpınar tarafından şahsımı meslekten ihraç etmek kastıyla, verilen şikayet dilekçeleri ile tesis edilen disiplin cezaları idari yargıda iptal edildikten sonra, 28.12.2018’de Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığına ‘görevi kötüye kullandıkları’ gerekçesiyle ve belgeleriyle başvuruda bulundum. Takipsizlik kararı verildi. Sulh ceza mahkemesine itiraz ettim. Süreç devam ediyor. Ali Odabaş savcılık kararını meslektaşlara WhatsApp üzerinden göndermiştir. Ali Odabaş, gönderisinde ‘savcı anlayışlı bir insan. İfadeye göre takipsizlik kararı verdi’ derken, ‘kanıtlara göre karar verseydi kurtuluşum yoktu’ demek istiyor aslında. Gönderide yaptığı yorum için söyleyeceğim şudur: kamu gücünü kullanarak verdikleri disiplin cezaları Allahın izniyle yargıda iptal edilince, bu sefer Allaha havale etmiş. O bela döner dolaşır sahibini bulur.”

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑