160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media
300x415 ( Sağ Blok 1 ) Kadın Doğum Hastanesi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Artık Emlak Sektöründe de Olacağız

ÇELEBİ Emlak Danışmanlığı olarak artık bizde sahalarda olacağız.ALLAH yolumuzu açık etsin.

9 Eylül 2018 Saat: 18:49

Artık Emlak Sektöründe de Olacağız

Seka Kağıt Fabrikasından emekli oldum. Gazeteciliğe 1990 yılında “İZMİT 41” haftalık basılı gazetesinde haber müdürü olarak yaklaşık üç yıl görev yaptım. Emekli olduktan sonra İnternet haber sitesinde  yaklaşık 2.5 yıl gibi çalışma imkanı buldum. 2013 yılında  Kocaeli Haber Dünyası internet haber sitesi İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın yönetmeni olarak kurtlar sofrasında görev yapmaktayım.

Gazetecilik noktasında  eksiklerim olmasına rağmen camiaya soluk getirdim. Bu kadar imkansızlıklara rağmen camia arasında çok olumsuzluklar yaşamamdan dolayı çok kişinin sen en fazla bir yıl götürebilirsin yönünde ikazları şahsımı hiç etkilemedi aksine motive etti, halende devam etmeyi düşünüyorum asla yolumdan alıkoymadı.

Ancak yaptığım araştırmada  çok site yöneticilerinin ek iş yaptıklarına tanık oldum. Arkadaşlarımızın baskı,Tabela ve Emlak danışmanlığını yaptıklarını kendilerinden de işittim.Bizler ek iş yapmasak ayakta durma şansımız asla olmaz dediklerine tanık oldum.

İzmit merkezde aktif olarak görev yapan Emlakcılar ile reklam konusunda görüşmem oldu. Hemen hemen hepsi benim fortfeyimi yayınla her sattığım üründen sana %3 gibi size komisyon verelim diye söylediler. Bir tanesinde 80 adet satılacak ürün var bunların içinde sanayı arsası var satılık ev de var.

Beki siz kendiniz %3 alıyormusunuz dediğimde  hatlar karıştı. Bana reklam ücretimi verin siz ayda 10 ürün satın dedim.Reklamla ilgili kendileri uzun bir süre çalıştım.

Baktım Emlakçı arkadaşlar bizim sektörümüze ihtiyaçları var. Bu işi kendim niye yapmıyayım diye kararımı tam bir yıl önce verdim. Bu nasip oldu Emlak danışmanlığı belgemi aldım, Maliyeye kaydımı altı ay önce yaptırmıştım. Sicil kaydını da aldım. Emlakçılar Odasına kaydımı yaptırdım,Olduk şimdi Emlak Danışmanı.

Değerli dostlarımızın da bu konuda bana bir takım tavsiyeleri oldu. Hele İstanbul’da görev yapan değerli büyüğümün sadece benim işlerimi takip et yeter demesi açıkcası beni bu mesleğe sokmuş oldu.

Emlak Danışmanlığı konusunda aldığım dersler de tek konunun karşılıklı güven olduğu, Değerli hocamız İsmail Candan’dan almış oldum kendilerine  çok teşekkürlerimi sunuyorum.

ÇELEBİ Emlak Danışmanlığı olarak artık bizde sahalarda olacağız.ALLAH yolumuzu açık etsin.

 

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya 2 yorum yapılmıştır
Maksut çelik 10.09.2018 12:19
Hayırlı olsunn allahuteala yolunuzu açık etsin başarılar dilerim. Allahu Teala sağlık sihat versin uzun ömürlerini ğ
Fevzi ada 09.09.2018 21:06
Hayırlı olsun Selçuk Abim.Basın dünyasındaki başarılı çalışmaların gibi Gayrimenkul dünyasındada güzel başarılara imza atacağından hiç şüphemiz yok. Yüce Allah’ım utandırmasın. Saygılar Selçuk Abim
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Tahir bey ve Fatma hanım bir orta yol bulup uyum içersinde çalışacaklardır8 Nisan 2019 Saat: 14:39
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'da bu yetenek ve güç vardır.CHP İzmit Belediye Başkanı seçilen Fatma Kaplan Hürriyet'de TBMM'deki ferfonmansınıda hepimiz biliyoruz.
Siyeset çözüm üretme sanatıdır1 Nisan 2019 Saat: 19:42
Başarılı bir işadamı olması,yaptığı işinde son derece başarılı olması siyasette emin adımlarla ilerlemesi Başkan Tahir Büyükakının işlerini son derece kolaylaştıracaktır.
SU BİZİ NEREYE GÖTÜRÜR23 Şubat 2019 Saat: 14:34
Sular yükselince, balıklar karıncaları yer… Sular çekilince de karıncalar balıkları yer… Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir… Çünkü kimin kimi yiyeceğine.. “Suyun akışı” karar verir… EFLATUN
İzmit 48 Yıl Sonra Bayan Başkan Seçecek22 Ocak 2019 Saat: 00:26
31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.
Böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….8 Ocak 2019 Saat: 01:42
Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor.Eyvah eyvah yandı anam keten helva !....
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑