sol birinci reklam - ahmet gokmen
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
Mehmetali paşa adayı iilanı
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
iyi parti-chp
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….

Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor.Eyvah eyvah yandı anam keten helva !....

8 Ocak 2019 Saat: 01:42

Bir zatı muhterem yerel bir gazetenin yazı işleri müdürlüğüne  atanıyor.Yanımda bir arkadaşımla ben de hayırlı olsun ziyaretine gittim.

Aman ALLAH’ım büyük yazı işleri müdürünün odası tebrik için gelenlerle dolu. Asla kimseyi küçümsemem Yaratandan dolayı saygım ve sevgim sonsuzdur.

Sekreter hanım, "Kocaeli Haber Dünyası Haber Sitesi İmtiyaz sahibi Selçuk Çelebi ve arkadaşı hayırlı olsun ziyaretine geldiler" dedi. Bu büyük Yazı işleri Müdürü elini sallıyor, "Salla gitsin" diyor. Tam o elini sallarken zatı muhteremi  görüyorum. Saygıya bakın adamdaki; yukarıdan aşağıya akıyor. Ben de, "Sallamayın, sakın yerinizden kalkmayın" dedim.

Benim gördüğümü farkedince yerinden kalkıyor. "Hoş geldiniz bir çayımızı için" diyor. Tabi ki kapıyı bildiğim için hemen o alanı terk ettim.

Biz Türk Milleti olarak misafiri çok severiz. Ama bu yazı işleri müdürü maalesef  ahlaktan nasibini almamış; bu tip şahıslardan  etrafımızda çok var.

Selçuk Çelebi olarak Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyesiyim. Ayrıca da İnternet Gazeteciler Derneği Kurucu Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Siyasi Parti İl Kurulu Üyeliği ve en az  20’nin üzerinde STK’larda görev yaptım ve de bir kaçında görevim devam ediyor. Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğim devam etmektedir.

Şimdi gelelim esas meseleye...

Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor. Eyvah, eyvah yandı anam keten helva !....

Bu açıklamaya derhal cevap ver !...Engin Şahin; çık derhal şahsımdan özür dile..

Yaptığın haberciliği iyi biliyorum, yukardan aşaya santaj kokuyor. Uslubunu düzelt. Şahsımı sevmeyebilirsin, eyvallah saygı duyarım.

Hergün mesaiye senin bürodan başlarım. Bunu da yaparım. Şahsım koyu Bir ARTVİN SEVDALISIYIM. Hemde HOPALI’yım; bu  bilgi notunu da düşeyim.

Asla kimseyi tehdit etmem ama böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

SU BİZİ NEREYE GÖTÜRÜR23 Şubat 2019 Saat: 14:34
Sular yükselince, balıklar karıncaları yer… Sular çekilince de karıncalar balıkları yer… Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir… Çünkü kimin kimi yiyeceğine.. “Suyun akışı” karar verir… EFLATUN
İzmit 48 Yıl Sonra Bayan Başkan Seçecek22 Ocak 2019 Saat: 00:26
31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.
Yerel Seçimler Çok Hareketli Geçecek !22 Aralık 2018 Saat: 00:11
AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Asla çok olağanüstü durum olmadıkça kırgınlığa asla fırsat verilmez.
Dilovası Ercan Dalkılıç Faktörü Asla Unutulmamalı !5 Aralık 2018 Saat: 02:15
Şimdi Ak Partiden aday adayı olan Enver Yıldırım Ercan Dalkılıç’ın damadı. , Adaylar arasında en şanslı olarak görüyorum.
Mahallemizin Muhtarları8 Kasım 2018 Saat: 15:46
Muhtarlarımızın görevde olup tekrar aday olacak olanlar ile sohbet niteliğinde gerçekleşen proğramda yaptıkları ,yarım kalan ve yeni projelerini anlatma imkanını sunuyoruz.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑