160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Çalışmaları İle Şaşırtan Başkan

Sezer,3.dönem şartına takılan Mehmet Ellibeş’ten sonra siyasette boşluk bırakmayarak 7’den 77’ye kısa sürede herkesin gönlüne girmeyi başaran Başkan Yıldırım her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır.

11 Ekim 2019 Saat: 23:05

Tutumu ve davranışı ile beni şaşırtan Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer,3.dönem şartına takılan Mehmet Ellibeş’ten sonra siyasette boşluk bırakmayarak 7’den 77’ye kısa sürede herkesin gönlüne girmeyi başaran Başkan Yıldırım her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır.

Hiç kimse kusura bakmasın bir elin parmaklarından az olan benim beğenimi ve takdirimi kazanmış durumda,

Ne zaman arasam hemen telefonuma cevap veren ve zaman zaman kendisine öz eleştiride bulunsam bana haklısın deyim eksikliği kabul eden başkan Donanma kenti Gölcük için büyük şans diyorum.

Gölcük’e yabancı sayılmam çocukluğum Kavaklı sahilinde geçti. Akrabarımın bir kısmının Gölcük’te ikamet ettiğini de söyleyebilirim.

Gölcük ilçemizde “İlla Gürcü ve Laz” kalıplaşmış kombizasyonunu yıkarak cesaretle çalışmalarına başlamış 31.03.2019’da yapılan yerel seçimlerde ipi göğüsleyen taraf olmuştur.

Çocukluğu ve gençliği Değirmendere’de geçmiş,”Çocukluğumuzdaki gibi Değirmendere’nin her tarafından denize girilebicek” sloganı ile seçim çalışmalarına başlamış eminin verdiği seçim beyannamesinde ki sözlerin üstesinden gelecektir.

Bünyesinde benimde yakın tanıdığım Saime Yelken,Kadir Özdemir,Fikret Ormancı,Berna Abiş,Şevket Kaba,Mehmet Oğuz Çelebi gibi deneyimli dürüst meclis üyeleri var.

Basın işleri ile ilgili Serkan Sıdal tecrübeli ve deneyimli arkadaşımız ayrıca Kültür Müdürlüğü elemanlarından Hasan Basri Başbay arkadaşlarımızın çalışma gayretini her zaman tanık olmuşumdur.Eski Basın Yayın Müdürü olan Haluk Özçakmak ağabeyimden bahsetmeden olmaz tabiki kendilerine acil şifalar diliyorum.

Ali Yıldırım Sezer 1970 yılında Saraylı’da doğmuş İlk ve orta öğretimini Gölcük’te tamamlamış,1987 yılında Barboros Hayrettin lisesinden mezun olmuş,1992 yılında İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuş Kocaeli Barona kayıt olmuş Gölcük’te serbest avukat olarak çalışıyordu.

Kendilerine başarı dileklerimi sunuyorum

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

SEKA'yı Unutmak Mümkün Mü !16 Kasım 2019 Saat: 02:12
SEKA EMEKLİSİ olarak,anılarımızı anlatmaya devam ederken hafızalarımızda yer alan,yaşanmış olan olayları okurlarıma paylaşmadan olmaz tabi ki;
Gözleri Yaşararak Anılarını Anlatıyorlar9 Kasım 2019 Saat: 10:17
SEKA 1936 yılında İzmit’e kuruldu. Geçtiğimiz günlerde açılışının bu yana 83 yılının yıldönümü münasebeti ile acaba konu kaç kişini aklına geldi,
Sarı Kocaeli'nin Yükselen Değeridir12 Eylül 2019 Saat: 00:46
Bu süre zarfında hep Lastik iş sendikasının yaptığı, Toplu İş Sözleşmeleri her zaman Kocaeli işçi camiasında damgasını vurmuştur. Yaptığı Toplu İş Sözleşmeri imrenerek izledim.
Teşekkürler Efe Tur25 Ağustos 2019 Saat: 14:01
Beni alan otobüs şoförünün heyecanı görmek beni gerçekten duygulandırdı.Aman ağbi sen bize ALLAH’ın emanetisin biz size hiçbir rahatsızlık hissetmeden emin ellere teslim edeceğiz.
Ersin Emiroğlu'na Veda Yazımız14 Ağustos 2019 Saat: 00:16
İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu adeta tam bir izmit’li gibi yedi’den yetmiş'e her kezin gönlüne girmiş bir devlet adamıdır.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑