160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Dürüst Olmak Herkesin Harcı Değil

Al kalemi eline Dünyanın en dürüst insanıyım diyebilirsin. Çapsız insanlar her zaman dumanlı havayı sever. Türküm doğruyum çalışkanım deyip te en sahtekâr işleri yapan yüzlerce insan tanıyorum.

9 Haziran 2014 Saat: 01:31

Al kalemi eline Dünyanın en dürüst insanıyım diyebilirsin. Çapsız insanlar her zaman dumanlı havayı sever. Türküm doğruyum çalışkanım deyip te en sahtekâr işleri yapan yüzlerce insan tanıyorum.

Bekleyelim görelim başımıza gelen son olay herkesin başına gelir. Başarısız ve çapsız insanlar her zaman bu duruma sevinebilirler, hiç sevmediğim bir olgudur kendimi anlatmak zamana bırakalım bekleyelim görelim Ak Koyun Kara Koyun ortaya çıkacak, zaman her şeyin ilacı.

Eşkıyayı dağda aramayalım,  şehrin içinde tam göbeğinde etrafınıza iyi bakın belki de yanı başınızdadır. Kime güveneceğimizi şaşırdık insanoğlu çiğ süt emmiştir. Hala hafızam almıyor yaşadığım olayı, bir insan bu kadar mı aptal olur hala hafızam almıyor.

Düşünün hesabınıza yanlışlıkla para yatıyor. Ne yapmak lazım bu paranın üstüne yatmak mı lazım yoksa bu parayı sahibine iade mi etmek lazım bizim uzmanımız kolay olan tarafı seçiyor bu yatan parayı yemeği tercih ediyor Yani parayı hap ediyor. Sonra da kalkıyor ben dünyanın düzgün insanıyım diyor güzelce ahkâm kesiyor. Dostum biraz sabır, sonucu hep beraber göreceğiz. Baba imiş Dede imiş bırak bu işleri işine bak.

Bir insan niye yaşar namusu için değil mi?

Son Fotoğraf makinamın çalınması ile mağdur olduk, işimiz aksadı. Haber için yapmakta zorlanıyoruz. İnsanın başına her şey gelir, işte böyle mesnetsiz olay yaşıyoruz. Adamlar gözümüzün içine baka baka birde yalan konuşuyorlar. Karakola verilen ifade şahsımı sahtekârlıkla suçlanmak ta ne demek. Orçun Oğuz bu durumu en iyi bilen adamsın ama maalesef sende doğruyu konuşmuyorsun tüm kararları birlikte alıyorsunuz alın bakalım bekleyin görün hepinizi tebrik ediyorum. İşte sahtekârları güldürüyorsunuz kendinize. Tebrikler hepinize. Benden sürprizleri bekleyin,

Bu Fotoğraf makinamın çalınması ile mağdur oldum, tüm detayları Yüce yargıya sundum,

Türk Adaletine güvenim tamdır,

Kalın Sağlıcakla,

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Çalışmaları İle Şaşırtan Başkan11 Ekim 2019 Saat: 23:05
Sezer,3.dönem şartına takılan Mehmet Ellibeş’ten sonra siyasette boşluk bırakmayarak 7’den 77’ye kısa sürede herkesin gönlüne girmeyi başaran Başkan Yıldırım her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır.
Sarı Kocaeli'nin Yükselen Değeridir12 Eylül 2019 Saat: 00:46
Bu süre zarfında hep Lastik iş sendikasının yaptığı, Toplu İş Sözleşmeleri her zaman Kocaeli işçi camiasında damgasını vurmuştur. Yaptığı Toplu İş Sözleşmeri imrenerek izledim.
Teşekkürler Efe Tur25 Ağustos 2019 Saat: 14:01
Beni alan otobüs şoförünün heyecanı görmek beni gerçekten duygulandırdı.Aman ağbi sen bize ALLAH’ın emanetisin biz size hiçbir rahatsızlık hissetmeden emin ellere teslim edeceğiz.
Ersin Emiroğlu'na Veda Yazımız14 Ağustos 2019 Saat: 00:16
İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu adeta tam bir izmit’li gibi yedi’den yetmiş'e her kezin gönlüne girmiş bir devlet adamıdır.
SİYÂSETÇİ NASIL OLMALI?8 Haziran 2019 Saat: 02:08
Şöyle bir etrafımıza bakalım bu yazmış olduğumuz vasıflarda etrafımızda ne kadar örnek alacağımz siyasetci vardır.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑