SEYYAR KÖFTECİ 300 X 160.jpg aa
Dostlar Kadırga 300 X 160
MON MEDYA 300 X 160
KUDRET TURZİM 160 300
FİT LİFE
KÖRFEZ SUALTI 300 X 160
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
ERTURAN MÜHENDİSLİK
kazım kocaman
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
BNB BİSİKLET 300 X 160
ARTVİNLİLER DERNEĞİ
COŞKUN KIRTASİYE
DİLEK MODA EVİ 160 300
AVB OFİS
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Fikri Işık Kocaeli için bir şanstır

Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

22 Temmuz 2017 Saat: 13:29

16 Nisan referandumunda yeni Anayasa’nın kabul edilmesiyle birlikte gerçekleştirilen Ak Parti olağanüstü kongresiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda Ak Parti Genel Başkanı da oldu.

Geçmişe baktığımızda Rahmetli Turgut Özal’ın teşkilat başkalığına geçme hayalini gerçekleştiremedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm güçlerini toplayarak teşkilatın başına geçmesi Türkiye adına iyi bir hamledir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkanlık koltuğuna oturmasıyla birlikte önemli mesajlar vermiş, teşkilat ve kabinede değişim beklentisi yaratmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk hamlesi kabinede yaşandı ve kabinede revizyona gidildi..

Fikri Işık Kocaeli siyasetine damgasını vuran bir siyasetçidir. Kısa zaman da olsa kendisi ile çalışma imkanını da yakaladım. Gerçekten kendisi matematik öğretmeni olmasından dolayı Hızlı ve çabuk karar veren kıvrak bir zekaya sahiptir.

Siyaset; çözüm üretme sanatı değilmilidir?

Kocaeli Milletvekili olarak kabinede üç dönem koltuğunu korumak her yiğidin harcı değildir.

Fikri Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019’da gerçekleşeçek olan genel seçimlere götürecek olan bu kabinede, Fikri Işık’ı Başbakan Yardımcılığı’na getirmiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın çalışma arkadaşları listesinde yanından ayırmamıştır.

Kocaeli siyasetine damgasını vuran Işık, başbakan yardımcılığı görevini ülke menfaatlerini en güzel bir şekilde koruyarak yapacaktır.

Kocaeli Milletvekilimiz olan Fikri Işık’a Başbakan yardımcılığı görevinde başarı dileklerimizi sunuyorum. 66.Hükümet ülkemiz adına hayırlı olur inşallah, dilek ve temennisinde bulunuyorum.

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Çalışma alanımızı tamamen kısıtlanmaktadır19 Ağustos 2017 Saat: 00:12
İnternet siteleri olarak elbette sıkıntılarımız vardır.Hele hele olağan üstü hal süreci başladığından bu tarafa bazı alınan kararlar çalışma alanımızı tamamen zorlaştırdı.
Kartepe'li Devlet Hastanesi İstiyor17 Haziran 2017 Saat: 15:47
On yıl önceki nüfusla şimdiki nüfusu karşılaştırdığınızda, bu ilçeye bir devlet hastanesi yapılmak zorunda olduğunu herkes görecektir.
ÖN YARGILARI YIKAN İSİM!6 Haziran 2017 Saat: 23:04
Başarılı Sanatçı Ekrem Arpak'ın Ülkemizin birlik ve beraberliğine katkı sağlamak için başlattığı " Türkülerin Kardeşliği Turnesi " için gittiğim bu güzel memleketi tanımak güzeldi.
Kalyoncu yaptığı çalışmalarla dikkat çekiyor25 Mayıs 2017 Saat: 14:14
Başkan Kalyoncu Doğu kışla parkında bulunan dernek merkezi ve lokaline gelen üyelerin kaynaşmaları noktasında yapmış olduğu çalışmalar ile üyelerinin kalbine giden yolu tam on ikiden vuruyor.
Fetö İle Mücadele Bakanlığı Kurulmalıdır1 Mayıs 2017 Saat: 02:10
Havanın ve suyun nasıl ki girmediği nokta olmadığı gibi bu Fetönunda girmediği alan ve girmediği kamu alanı kalmadığını görüyoruz.
Tüm Yazıları