Seyyar Köfteci yeni
KÖRFEZ SUALTI 300 X 160
Eleman aranıyor
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Kudret Turizm
melek yönetim
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ercan tuır
KAZIM KOCAMAN
BNB BİSİKLET 300 X 160
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
İhbar hattı whatsapp
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Fikri Işık Kocaeli için bir şanstır

Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

22 Temmuz 2017 Saat: 13:29

16 Nisan referandumunda yeni Anayasa’nın kabul edilmesiyle birlikte gerçekleştirilen Ak Parti olağanüstü kongresiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda Ak Parti Genel Başkanı da oldu.

Geçmişe baktığımızda Rahmetli Turgut Özal’ın teşkilat başkalığına geçme hayalini gerçekleştiremedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm güçlerini toplayarak teşkilatın başına geçmesi Türkiye adına iyi bir hamledir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkanlık koltuğuna oturmasıyla birlikte önemli mesajlar vermiş, teşkilat ve kabinede değişim beklentisi yaratmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk hamlesi kabinede yaşandı ve kabinede revizyona gidildi..

Fikri Işık Kocaeli siyasetine damgasını vuran bir siyasetçidir. Kısa zaman da olsa kendisi ile çalışma imkanını da yakaladım. Gerçekten kendisi matematik öğretmeni olmasından dolayı Hızlı ve çabuk karar veren kıvrak bir zekaya sahiptir.

Siyaset; çözüm üretme sanatı değilmilidir?

Kocaeli Milletvekili olarak kabinede üç dönem koltuğunu korumak her yiğidin harcı değildir.

Fikri Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019’da gerçekleşeçek olan genel seçimlere götürecek olan bu kabinede, Fikri Işık’ı Başbakan Yardımcılığı’na getirmiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın çalışma arkadaşları listesinde yanından ayırmamıştır.

Kocaeli siyasetine damgasını vuran Işık, başbakan yardımcılığı görevini ülke menfaatlerini en güzel bir şekilde koruyarak yapacaktır.

Kocaeli Milletvekilimiz olan Fikri Işık’a Başbakan yardımcılığı görevinde başarı dileklerimizi sunuyorum. 66.Hükümet ülkemiz adına hayırlı olur inşallah, dilek ve temennisinde bulunuyorum.

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Doğu Kışla Parkına Hareket getirecek Öneriler5 Ekim 2017 Saat: 00:28
Doğu Kışla Geçlik Parkını uzunca zamandır takip ediyorum, ilk bakışta görünümü ile göze hoş gelen bir manzarası ile dikkat çekiyor.
Tüm güçlere Türk halkı "Artık yeter" demiştir3 Eylül 2017 Saat: 22:27
Bu Fetö olayını “Bir bardak çayın içine şeker atarak karıştırılması ve sonrasında nasıl ki şekerin ayrışmasının mümkün olmadığı gibi bu olay tam 40 yılın birikimidir” diye düşünüyorum.
Kocaeli’ye PRESTİJ Katan Proje26 Ağustos 2017 Saat: 11:04
Çalışma alanımızı tamamen kısıtlanmaktadır19 Ağustos 2017 Saat: 00:12
İnternet siteleri olarak elbette sıkıntılarımız vardır.Hele hele olağan üstü hal süreci başladığından bu tarafa bazı alınan kararlar çalışma alanımızı tamamen zorlaştırdı.
Kartepe'li Devlet Hastanesi İstiyor17 Haziran 2017 Saat: 15:47
On yıl önceki nüfusla şimdiki nüfusu karşılaştırdığınızda, bu ilçeye bir devlet hastanesi yapılmak zorunda olduğunu herkes görecektir.
Tüm Yazıları