çelebi_blş
MONmedia
ZAFERemlak
SALGAMettavuk
SEYYARköfteci
BADANA_kenan
iSCAN_REKLAM
FOTOmakinaları
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Fikri Işık Kocaeli için bir şanstır

Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

22 Temmuz 2017 Saat: 13:29

16 Nisan referandumunda yeni Anayasa’nın kabul edilmesiyle birlikte gerçekleştirilen Ak Parti olağanüstü kongresiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda Ak Parti Genel Başkanı da oldu.

Geçmişe baktığımızda Rahmetli Turgut Özal’ın teşkilat başkalığına geçme hayalini gerçekleştiremedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm güçlerini toplayarak teşkilatın başına geçmesi Türkiye adına iyi bir hamledir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkanlık koltuğuna oturmasıyla birlikte önemli mesajlar vermiş, teşkilat ve kabinede değişim beklentisi yaratmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk hamlesi kabinede yaşandı ve kabinede revizyona gidildi..

Fikri Işık Kocaeli siyasetine damgasını vuran bir siyasetçidir. Kısa zaman da olsa kendisi ile çalışma imkanını da yakaladım. Gerçekten kendisi matematik öğretmeni olmasından dolayı Hızlı ve çabuk karar veren kıvrak bir zekaya sahiptir.

Siyaset; çözüm üretme sanatı değilmilidir?

Kocaeli Milletvekili olarak kabinede üç dönem koltuğunu korumak her yiğidin harcı değildir.

Fikri Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019’da gerçekleşeçek olan genel seçimlere götürecek olan bu kabinede, Fikri Işık’ı Başbakan Yardımcılığı’na getirmiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın çalışma arkadaşları listesinde yanından ayırmamıştır.

Kocaeli siyasetine damgasını vuran Işık, başbakan yardımcılığı görevini ülke menfaatlerini en güzel bir şekilde koruyarak yapacaktır.

Kocaeli Milletvekilimiz olan Fikri Işık’a Başbakan yardımcılığı görevinde başarı dileklerimizi sunuyorum. 66.Hükümet ülkemiz adına hayırlı olur inşallah, dilek ve temennisinde bulunuyorum.

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

İş Merkezinde Asansörde Kalmak2 Temmuz 2018 Saat: 11:56
Çarşı iş merkezinin böylesine durumların yaşanması, yaşadığımız bu kentin ayıbıdır.Tavsiyem esnaf bir araya gelerek ortak akılla projeler üretmelidir. Aklı selim insanlar bir araya gelindiğinde neler olmaz!
İnternet Haber Siteleri Disiplin Altına Alınmalıdır16 Haziran 2018 Saat: 13:44
Siteler beşeri ilişkilerle geçimini sağlamaktadır. Önemle ve ivedilikle hareket edilerek disiplin altına alınmalıdır. Kalitenin artacağını ve çalışanları arasında iş barışının sağlanacağı kesindir.
BU NASIL ÜSLUP ÖMER POLAT?11 Haziran 2018 Saat: 16:47
Sayın cumhurbaşkanımızın daha geçen gün valilere bile kesin talimatı olan “halka entegre olun, halkla bütünleşin,halkın sorunlarına çözüm bulun” cümlelerini de mi hiçe sayıyorsun?
Ortalık Toz Duman6 Mayıs 2018 Saat: 10:31
24.Haziran Genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde seçmen kavga istemiyor.Siyasi Parti Liderleri uslup ve eleştirilerine çok dikkat etmelidir.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑