Seyyar Köfteci yeni
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Körfez Dalgıç
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
KAZIM KOCAMAN
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Fikri Işık Kocaeli için bir şanstır

Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

22 Temmuz 2017 Saat: 13:29

16 Nisan referandumunda yeni Anayasa’nın kabul edilmesiyle birlikte gerçekleştirilen Ak Parti olağanüstü kongresiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda Ak Parti Genel Başkanı da oldu.

Geçmişe baktığımızda Rahmetli Turgut Özal’ın teşkilat başkalığına geçme hayalini gerçekleştiremedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm güçlerini toplayarak teşkilatın başına geçmesi Türkiye adına iyi bir hamledir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkanlık koltuğuna oturmasıyla birlikte önemli mesajlar vermiş, teşkilat ve kabinede değişim beklentisi yaratmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk hamlesi kabinede yaşandı ve kabinede revizyona gidildi..

Fikri Işık Kocaeli siyasetine damgasını vuran bir siyasetçidir. Kısa zaman da olsa kendisi ile çalışma imkanını da yakaladım. Gerçekten kendisi matematik öğretmeni olmasından dolayı Hızlı ve çabuk karar veren kıvrak bir zekaya sahiptir.

Siyaset; çözüm üretme sanatı değilmilidir?

Kocaeli Milletvekili olarak kabinede üç dönem koltuğunu korumak her yiğidin harcı değildir.

Fikri Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019’da gerçekleşeçek olan genel seçimlere götürecek olan bu kabinede, Fikri Işık’ı Başbakan Yardımcılığı’na getirmiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın çalışma arkadaşları listesinde yanından ayırmamıştır.

Kocaeli siyasetine damgasını vuran Işık, başbakan yardımcılığı görevini ülke menfaatlerini en güzel bir şekilde koruyarak yapacaktır.

Kocaeli Milletvekilimiz olan Fikri Işık’a Başbakan yardımcılığı görevinde başarı dileklerimizi sunuyorum. 66.Hükümet ülkemiz adına hayırlı olur inşallah, dilek ve temennisinde bulunuyorum.

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Kocaeli ARTVİN, BATUM Havalisi Dernekleri Federasyonu,Detayları17 Mart 2018 Saat: 13:38
Yapmış olduğu çalışmalarla Artvin Batum Havalisi Dernekleri Havalisi Federasyonunu kurarak bayrağı üst sıralara taşıdı.
İnternet Gazeteleri Derneği,Onaylandı26 Şubat 2018 Saat: 22:32
İnternet Gazeteleri Derneği, Kocaeli Valiliği tarafından onaylandı. Eksikliği hissedilen yaklaşık 30 çıvarında İnternet sitesi sahipleri bir araya gelerek dernek çatısı altında toplandık.
Türkiye’de 28 Şubat kafası bitmeyecek, bitmez…5 Şubat 2018 Saat: 00:04
Var gücü ile Erdoğan düşmanlığı devam ediyor. Bu tarz konuşmalar hiç faydalı ve yararlı konuşmalar değil !
Şemsettin Ceyhan’la devam31 Ocak 2018 Saat: 00:29
Ak parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Ak Partinin kuruluş yıllarından beri teşkilatların her kademesinde görev almış bir şahsiyet olması şansını çok yükseltiyor.
Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servis Notlarım2 Ocak 2018 Saat: 00:07
Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisine bir yakınımızın durumunu takip etmek için bu gün yaklaşık iki saatlik bir zaman diliminde serviste kaldım. Öncelikle izlemim ve düşüncelerimi siz değerli okurlarımızla paylaşacağım.
Tüm Yazıları