Seyyar Köfteci yeni
asya enerji
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Kudret Turizm
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
KAZIM KOCAMAN
BNB BİSİKLET 300 X 160
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
İhbar hattı whatsapp
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Fikri Işık Kocaeli için bir şanstır

Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

22 Temmuz 2017 Saat: 13:29

16 Nisan referandumunda yeni Anayasa’nın kabul edilmesiyle birlikte gerçekleştirilen Ak Parti olağanüstü kongresiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı zamanda Ak Parti Genel Başkanı da oldu.

Geçmişe baktığımızda Rahmetli Turgut Özal’ın teşkilat başkalığına geçme hayalini gerçekleştiremedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tüm güçlerini toplayarak teşkilatın başına geçmesi Türkiye adına iyi bir hamledir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Başkanlık koltuğuna oturmasıyla birlikte önemli mesajlar vermiş, teşkilat ve kabinede değişim beklentisi yaratmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk hamlesi kabinede yaşandı ve kabinede revizyona gidildi..

Fikri Işık Kocaeli siyasetine damgasını vuran bir siyasetçidir. Kısa zaman da olsa kendisi ile çalışma imkanını da yakaladım. Gerçekten kendisi matematik öğretmeni olmasından dolayı Hızlı ve çabuk karar veren kıvrak bir zekaya sahiptir.

Siyaset; çözüm üretme sanatı değilmilidir?

Kocaeli Milletvekili olarak kabinede üç dönem koltuğunu korumak her yiğidin harcı değildir.

Fikri Işık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve bugün yeni kabinede Başbakan Yardımcılığına getirilmiştir. Kocaeli Milletvekili Işık’ın Başbakan Yardımcılığı’na getirilmesi Kocaeli için bir şanstır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019’da gerçekleşeçek olan genel seçimlere götürecek olan bu kabinede, Fikri Işık’ı Başbakan Yardımcılığı’na getirmiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın çalışma arkadaşları listesinde yanından ayırmamıştır.

Kocaeli siyasetine damgasını vuran Işık, başbakan yardımcılığı görevini ülke menfaatlerini en güzel bir şekilde koruyarak yapacaktır.

Kocaeli Milletvekilimiz olan Fikri Işık’a Başbakan yardımcılığı görevinde başarı dileklerimizi sunuyorum. 66.Hükümet ülkemiz adına hayırlı olur inşallah, dilek ve temennisinde bulunuyorum.

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Müslümanlar Bir Araya Gelerek Bütünleşmelidir7 Aralık 2017 Saat: 13:40
Başlıklı yazımızda da belirtildiği üzere Müslümanlar günümüzde dünya nüfusunun %23’ünü oluşturur. Bu da dünyadaki Müslüman sayısının yaklaşık 1,5 milyar civarında olduğu anlamına gelir.
Nedir Bu Kara Cuma Hafızam Almıyor3 Aralık 2017 Saat: 15:03
Her günün başlangıcı günün yeniden doğması umutların yeşermesi demektir.Neden kara Cuma Kardeşim,pekala neden kara, beyaz Cuma değil de kara Cuma !
Kartepe Zirvesi Hedefine Ulaştı1 Kasım 2017 Saat: 00:30
Böylesine güzel bir fikrin ortaya atılması kayda değer bir olay, her kim sebep olmuş ise sağ olsun var olsun diyorum.
Başkanların Görevden Alınması23 Ekim 2017 Saat: 00:36
Ak Partide merakla beklenen olay sona doğru gelindi. Seçilmiş başkanların görevden alınmaları kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.
Doğu Kışla Parkına Hareket getirecek Öneriler5 Ekim 2017 Saat: 00:28
Doğu Kışla Geçlik Parkını uzunca zamandır takip ediyorum, ilk bakışta görünümü ile göze hoş gelen bir manzarası ile dikkat çekiyor.
Tüm Yazıları