çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
kdm
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

İnternet Gazeteleri Derneği,Onaylandı

İnternet Gazeteleri Derneği, Kocaeli Valiliği tarafından onaylandı. Eksikliği hissedilen yaklaşık 30 çıvarında İnternet sitesi sahipleri bir araya gelerek dernek çatısı altında toplandık.

26 Şubat 2018 Saat: 22:32

İnternet Gazeteleri Derneği, Kocaeli Valiliği tarafından onaylandı. Eksikliği hissedilen yaklaşık 30 cıvarında  İnternet sitesi sahipleri bir araya gelerek dernek çatısı altında toplandık.

Artık İnternet Gazetelerinin de derneği var. Sorunlarımızı hep birlikte çözüm aramak için bir araya geldik,Kocaeli’de 460  cıvarında internet haber sitesi var.

Ancak devamlı güncellenen keyfe keder 150 adet haber sitesi bulunmaktadır. Bunların bir kısmının kayıtdışı ve büroları bulunmamaktadır.Cafeden haber giren haber siteleri mevcut,önemli olan işini adam gibi yapan arkadaşlarımızla yola devam etmek istiyoruz.

Ancak hem fatura kesen kayıt altında olan hemde bürosu olan Haber site sayısı  Kocaeli’de 60  adet civarındadır.

Kocaeli’nin 12 ilçesini temsilen dernek kurucularını temsilen Haber sitelerinin sahipleri ile görüşme imkanını yakaladık, konuyu dinleyen dostlarımızın tamamına yakını olaya olumlu yaklaştılar.

Kurucular arasında Başkanlığını Soner Kılıç  (Kocaeli Haberci)imtiyaz sahibi,Başkan yardımcılığını Selçuk Çelebi (Kocaeli Haber Dünyası)İmtiyaz sahibi,Mecit Ünal(Akar Haber) Genel Sekreter ,Hakan Elyıldırım (Haber 41 ) Genel Sayman,

Dilek Mert (Haberci Biziz) Yönetim Kurulu Üyesi,Ferhat Tosun (Doğa Türk) Yönetim Kurulu,Özden Demirci (Yedinci Gün Haber) Yönetim Kurulu Olarak Valilik onayından çıktı.

Belediye Basın yayın müdürleri ile yaptığımız görüşmelerde tahminimizin üzerinde olumlu tepkiler aldık.Bazı ilimizin kurumsal firmaları ile yaptığımız görüşmelerde çok olumlu tepkiler aldık.

Şimdi sıra icraatta neler yapıcağımızı yönetim kurulu toplantısında stratejimizi belirleyeceğiz.Önemli olan faydalı işlere imza atmak ,güzel işler yapacağımızdan herkezin bilgisi olsun.

Güzel haberlerimiz olacak,zaman zaman yapacağımız yönetim kurulu toplantıları sonrasında  Başkanımızın kamuoyuna açıklamaları olacaktır.Bizi izlemeye devam edin….

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Nasıl bir başkan görmek istersiniz?17 Eylül 2018 Saat: 00:49
Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Av. Abdullah Eryarsoy’un yaptığı uyarı üzerine, adaylık düşünen isimler partiden bağımsız hareket edemiyor.
Artık Emlak Sektöründe de Olacağız9 Eylül 2018 Saat: 18:49
ÇELEBİ Emlak Danışmanlığı olarak artık bizde sahalarda olacağız.ALLAH yolumuzu açık etsin.
Çok farklı sonuçlar ortaya çıkacaktır emin olun6 Ağustos 2018 Saat: 11:56
Değerli hocalarımız bizlere kattıkları bilgiler asla küçümsenemez.Değerli arkadaşlar belki her öğrencimiz Emlak Danışmanı olmayacak ama buradaki kazanılan dostluklar asla hafızalardan silinmeyecektir.
İş Merkezinde Asansörde Kalmak2 Temmuz 2018 Saat: 11:56
Çarşı iş merkezinin böylesine durumların yaşanması, yaşadığımız bu kentin ayıbıdır.Tavsiyem esnaf bir araya gelerek ortak akılla projeler üretmelidir. Aklı selim insanlar bir araya gelindiğinde neler olmaz!
İnternet Haber Siteleri Disiplin Altına Alınmalıdır16 Haziran 2018 Saat: 13:44
Siteler beşeri ilişkilerle geçimini sağlamaktadır. Önemle ve ivedilikle hareket edilerek disiplin altına alınmalıdır. Kalitenin artacağını ve çalışanları arasında iş barışının sağlanacağı kesindir.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑