Seyyar Köfteci yeni
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Körfez Dalgıç
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
KAZIM KOCAMAN
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

İnternet Gazeteleri Derneği,Onaylandı

İnternet Gazeteleri Derneği, Kocaeli Valiliği tarafından onaylandı. Eksikliği hissedilen yaklaşık 30 çıvarında İnternet sitesi sahipleri bir araya gelerek dernek çatısı altında toplandık.

26 Şubat 2018 Saat: 22:32

İnternet Gazeteleri Derneği, Kocaeli Valiliği tarafından onaylandı. Eksikliği hissedilen yaklaşık 30 cıvarında  İnternet sitesi sahipleri bir araya gelerek dernek çatısı altında toplandık.

Artık İnternet Gazetelerinin de derneği var. Sorunlarımızı hep birlikte çözüm aramak için bir araya geldik,Kocaeli’de 460  cıvarında internet haber sitesi var.

Ancak devamlı güncellenen keyfe keder 150 adet haber sitesi bulunmaktadır. Bunların bir kısmının kayıtdışı ve büroları bulunmamaktadır.Cafeden haber giren haber siteleri mevcut,önemli olan işini adam gibi yapan arkadaşlarımızla yola devam etmek istiyoruz.

Ancak hem fatura kesen kayıt altında olan hemde bürosu olan Haber site sayısı  Kocaeli’de 60  adet civarındadır.

Kocaeli’nin 12 ilçesini temsilen dernek kurucularını temsilen Haber sitelerinin sahipleri ile görüşme imkanını yakaladık, konuyu dinleyen dostlarımızın tamamına yakını olaya olumlu yaklaştılar.

Kurucular arasında Başkanlığını Soner Kılıç  (Kocaeli Haberci)imtiyaz sahibi,Başkan yardımcılığını Selçuk Çelebi (Kocaeli Haber Dünyası)İmtiyaz sahibi,Mecit Ünal(Akar Haber) Genel Sekreter ,Hakan Elyıldırım (Haber 41 ) Genel Sayman,

Dilek Mert (Haberci Biziz) Yönetim Kurulu Üyesi,Ferhat Tosun (Doğa Türk) Yönetim Kurulu,Özden Demirci (Yedinci Gün Haber) Yönetim Kurulu Olarak Valilik onayından çıktı.

Belediye Basın yayın müdürleri ile yaptığımız görüşmelerde tahminimizin üzerinde olumlu tepkiler aldık.Bazı ilimizin kurumsal firmaları ile yaptığımız görüşmelerde çok olumlu tepkiler aldık.

Şimdi sıra icraatta neler yapıcağımızı yönetim kurulu toplantısında stratejimizi belirleyeceğiz.Önemli olan faydalı işlere imza atmak ,güzel işler yapacağımızdan herkezin bilgisi olsun.

Güzel haberlerimiz olacak,zaman zaman yapacağımız yönetim kurulu toplantıları sonrasında  Başkanımızın kamuoyuna açıklamaları olacaktır.Bizi izlemeye devam edin….

 

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Türkiye’de 28 Şubat kafası bitmeyecek, bitmez…5 Şubat 2018 Saat: 00:04
Var gücü ile Erdoğan düşmanlığı devam ediyor. Bu tarz konuşmalar hiç faydalı ve yararlı konuşmalar değil !
Şemsettin Ceyhan’la devam31 Ocak 2018 Saat: 00:29
Ak parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Ak Partinin kuruluş yıllarından beri teşkilatların her kademesinde görev almış bir şahsiyet olması şansını çok yükseltiyor.
Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servis Notlarım2 Ocak 2018 Saat: 00:07
Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisine bir yakınımızın durumunu takip etmek için bu gün yaklaşık iki saatlik bir zaman diliminde serviste kaldım. Öncelikle izlemim ve düşüncelerimi siz değerli okurlarımızla paylaşacağım.
Müslümanlar Bir Araya Gelerek Bütünleşmelidir7 Aralık 2017 Saat: 14:40
Başlıklı yazımızda da belirtildiği üzere Müslümanlar günümüzde dünya nüfusunun %23’ünü oluşturur. Bu da dünyadaki Müslüman sayısının yaklaşık 1,5 milyar civarında olduğu anlamına gelir.
Nedir Bu Kara Cuma Hafızam Almıyor3 Aralık 2017 Saat: 16:03
Her günün başlangıcı günün yeniden doğması umutların yeşermesi demektir.Neden kara Cuma Kardeşim,pekala neden kara, beyaz Cuma değil de kara Cuma !
Tüm Yazıları