çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

İş Merkezinde Asansörde Kalmak

Çarşı iş merkezinin böylesine durumların yaşanması, yaşadığımız bu kentin ayıbıdır.Tavsiyem esnaf bir araya gelerek ortak akılla projeler üretmelidir. Aklı selim insanlar bir araya gelindiğinde neler olmaz!

2 Temmuz 2018 Saat: 11:56

Belediye İş Merkezinde toplam 460 adet işyeri bulunmaktadır. İzmit Merkezde bulunan işyerimiz Dördüncü kattadır. Gün içersinde şehir merkezindeki haberlerimizi elemanlarımızla beraber yaklaşık 8-10 sefer işyerimizdeki asansörü kullanmak durumunda kalıyoruz.

Yaşadığımız garip olay bizleri ve işyeri sahiplerini oldukça tedirgin etti. Tam 25 dakika asansörde mahsur kaldık. Bizzat bu durumu yaşamak adeta canlı canlı mezara gitmek gibi bir duygu yaşadık.

Bu yaşanan olay karşısın da  iş merkezi yönetimi adeta sınıfta kalmıştır. Gün içersinde İzmit şehir Merkezi toplam 300 bin kişinin uğrak yeridir. Tabi ki bu artıştan iş merkezimizde payına düşen kalabalıktan payına düşeni almaktadır.

Böylesine hareketli bir ortamda kişisel  egolarla iş merkezi  yönetilmemelidir.En çalışkan personelin işine son verilmemelidir.Tüm avukatlık işleri akrabalarına paslanmamalıdır.Ayrıca da kışın yaşadığımız olay işin cabası,kışın soğukta günlerle kaloriferlerimiz yanmadı.Zaman zaman  bu soğuk karşısında sağlığımız da bozulmuştur.Personelin maaşları doğru ödenmez,kardeşim herkez anlıyacağı işle meşkul olmalıdır.Çarşı iş merkezinin böylesine durumların yaşanması, yaşadığımız bu kentin ayıbıdır.Çarşı iş merkezinin böylesine durumların yaşanması, yaşadığımız bu kentin ayıbıdır.Tavsiyem esnaf bir araya gelerek ortak akılla projeler üretmelidir. .Aklı selim insanlar bir araya gelindiğinde neler olmaz ki!

Kardeşim masa başından böylesine sorunlu bir iş merkezi yönetilmez.

22.Kasım 2017 tarihinde bir engelli vatandaşımızın yaşadığı hafızalarımızdan silinmedi.

Haber Ayrıntıları :

"Belediye iş merkezinde ölüme kıl payı

Nurdoğan Aksel (53) yaşında görme engelli ,eski sanayi esnaflarından bağkur emeklisi,Belediye iş merkezinde bulunan Toplumsal engelli hakları ve erişebilirlık derneğine ziyarete gelmek için Kadıköy mahallesinde evinden yola çıktı.

 Nurdoğan Akal yaşadığı anı Kocaeli Haber Dünyası ile paylaştı :Belediye iş merkezi doğu blokta bulunan asansörün önüne geldi.konrollü amaçlı Sağdaki asansörün kapısını çektim kapı açıldı.Kapısı açıldığı için kapıya asılınca açılan asansörü katta zannederek adımını attığında yaklaşık 1.5 metre aşağıya düştü kendisini zemin katta buldu".

İllaki ölümlü bir kaza mı yaşanması lazım, yetkililerimizin harekete geçmesi için,tabiki böyle olmamalıdır.Başta izmit belediyesi kentteki tüm asansörleri dikkatlice denetlemelidir.

Velevki ölümlü bir kaza olursa bunun vebalini kim üslenecek,bence daha duyarlı ve daha hassas hareket edilmelidir.

 

 

 

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya 2 yorum yapılmıştır
Selçuk 02.07.2018 16:25
Geçmiş olsun selçuk abi
Yusuf Ünel 02.07.2018 12:29
İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Bir önemli husus daha var, iş yeri sahipleri kirasının derdinde. Haklı olarak sorunlarla pek ilgilenmiyorlar. Kiracılar da yönetime girebilmeli, söz hakkına sahip olmalıdır. Yoksa bu sorunların çözülmesi imkansız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Mahallemizin Muhtarları8 Kasım 2018 Saat: 15:46
Muhtarlarımızın görevde olup tekrar aday olacak olanlar ile sohbet niteliğinde gerçekleşen proğramda yaptıkları ,yarım kalan ve yeni projelerini anlatma imkanını sunuyoruz.
Cemal Kaşıkcı Olayı Hafızam Almıyor !8 Ekim 2018 Saat: 21:19
Hukuk herkese lazım,sadece Cemal Kaşıkcıya değil.Bir başka ülkede kendi vatandaşını öldürme iddiarı eğer doğru çıkarsa Suudi Arabistanla kriz kapıda demektir.
Nasıl bir başkan görmek istersiniz?17 Eylül 2018 Saat: 00:49
Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Av. Abdullah Eryarsoy’un yaptığı uyarı üzerine, adaylık düşünen isimler partiden bağımsız hareket edemiyor.
Artık Emlak Sektöründe de Olacağız9 Eylül 2018 Saat: 18:49
ÇELEBİ Emlak Danışmanlığı olarak artık bizde sahalarda olacağız.ALLAH yolumuzu açık etsin.
Çok farklı sonuçlar ortaya çıkacaktır emin olun6 Ağustos 2018 Saat: 11:56
Değerli hocalarımız bizlere kattıkları bilgiler asla küçümsenemez.Değerli arkadaşlar belki her öğrencimiz Emlak Danışmanı olmayacak ama buradaki kazanılan dostluklar asla hafızalardan silinmeyecektir.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑