UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

İş Merkezinde Asansörde Kalmak

Çarşı iş merkezinin böylesine durumların yaşanması, yaşadığımız bu kentin ayıbıdır.Tavsiyem esnaf bir araya gelerek ortak akılla projeler üretmelidir. Aklı selim insanlar bir araya gelindiğinde neler olmaz!

2 Temmuz 2018 Saat: 11:56

Belediye İş Merkezinde toplam 460 adet işyeri bulunmaktadır. İzmit Merkezde bulunan işyerimiz Dördüncü kattadır. Gün içersinde şehir merkezindeki haberlerimizi elemanlarımızla beraber yaklaşık 8-10 sefer işyerimizdeki asansörü kullanmak durumunda kalıyoruz.

Yaşadığımız garip olay bizleri ve işyeri sahiplerini oldukça tedirgin etti. Tam 25 dakika asansörde mahsur kaldık. Bizzat bu durumu yaşamak adeta canlı canlı mezara gitmek gibi bir duygu yaşadık.

Bu yaşanan olay karşısın da  iş merkezi yönetimi adeta sınıfta kalmıştır. Gün içersinde İzmit şehir Merkezi toplam 300 bin kişinin uğrak yeridir. Tabi ki bu artıştan iş merkezimizde payına düşen kalabalıktan payına düşeni almaktadır.

Böylesine hareketli bir ortamda kişisel  egolarla iş merkezi  yönetilmemelidir.En çalışkan personelin işine son verilmemelidir.Tüm avukatlık işleri akrabalarına paslanmamalıdır.Ayrıca da kışın yaşadığımız olay işin cabası,kışın soğukta günlerle kaloriferlerimiz yanmadı.Zaman zaman  bu soğuk karşısında sağlığımız da bozulmuştur.Personelin maaşları doğru ödenmez,kardeşim herkez anlıyacağı işle meşkul olmalıdır.Çarşı iş merkezinin böylesine durumların yaşanması, yaşadığımız bu kentin ayıbıdır.Çarşı iş merkezinin böylesine durumların yaşanması, yaşadığımız bu kentin ayıbıdır.Tavsiyem esnaf bir araya gelerek ortak akılla projeler üretmelidir. .Aklı selim insanlar bir araya gelindiğinde neler olmaz ki!

Kardeşim masa başından böylesine sorunlu bir iş merkezi yönetilmez.

22.Kasım 2017 tarihinde bir engelli vatandaşımızın yaşadığı hafızalarımızdan silinmedi.

Haber Ayrıntıları :

"Belediye iş merkezinde ölüme kıl payı

Nurdoğan Aksel (53) yaşında görme engelli ,eski sanayi esnaflarından bağkur emeklisi,Belediye iş merkezinde bulunan Toplumsal engelli hakları ve erişebilirlık derneğine ziyarete gelmek için Kadıköy mahallesinde evinden yola çıktı.

 Nurdoğan Akal yaşadığı anı Kocaeli Haber Dünyası ile paylaştı :Belediye iş merkezi doğu blokta bulunan asansörün önüne geldi.konrollü amaçlı Sağdaki asansörün kapısını çektim kapı açıldı.Kapısı açıldığı için kapıya asılınca açılan asansörü katta zannederek adımını attığında yaklaşık 1.5 metre aşağıya düştü kendisini zemin katta buldu".

İllaki ölümlü bir kaza mı yaşanması lazım, yetkililerimizin harekete geçmesi için,tabiki böyle olmamalıdır.Başta izmit belediyesi kentteki tüm asansörleri dikkatlice denetlemelidir.

Velevki ölümlü bir kaza olursa bunun vebalini kim üslenecek,bence daha duyarlı ve daha hassas hareket edilmelidir.

 

 

 

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya 2 yorum yapılmıştır
Selçuk 02.07.2018 16:25
Geçmiş olsun selçuk abi
Yusuf Ünel 02.07.2018 12:29
İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Bir önemli husus daha var, iş yeri sahipleri kirasının derdinde. Haklı olarak sorunlarla pek ilgilenmiyorlar. Kiracılar da yönetime girebilmeli, söz hakkına sahip olmalıdır. Yoksa bu sorunların çözülmesi imkansız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

İzmit 48 Yıl Sonra Bayan Başkan Seçecek22 Ocak 2019 Saat: 00:26
31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.
Böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….8 Ocak 2019 Saat: 01:42
Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor.Eyvah eyvah yandı anam keten helva !....
Yerel Seçimler Çok Hareketli Geçecek !22 Aralık 2018 Saat: 00:11
AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Asla çok olağanüstü durum olmadıkça kırgınlığa asla fırsat verilmez.
Dilovası Ercan Dalkılıç Faktörü Asla Unutulmamalı !5 Aralık 2018 Saat: 02:15
Şimdi Ak Partiden aday adayı olan Enver Yıldırım Ercan Dalkılıç’ın damadı. , Adaylar arasında en şanslı olarak görüyorum.
Mahallemizin Muhtarları8 Kasım 2018 Saat: 15:46
Muhtarlarımızın görevde olup tekrar aday olacak olanlar ile sohbet niteliğinde gerçekleşen proğramda yaptıkları ,yarım kalan ve yeni projelerini anlatma imkanını sunuyoruz.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑