160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

İşkur Kocaeli İl Müdürü Öztekin Kaşukçi

İşkur Müdürü Öztekin Kaşukçi ve ekibini kutluyorum. Daha güzel projeler üreterek karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

12 Mayıs 2014 Saat: 00:45

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait olan İnterteks fuar alanında İstihdam fuarı işsizle İşvereni buluşturdu. Yaklaşık 320 firmanın katılımıyla gerçekleşti. Yaklaşık üç gün açık olan fuar alanına yüz bin kişi ziyaret etti.

Beklenti 3000 kişiye iş bulmaktı. Burada çakmağı ateşleyen Sayın Müdür Öztekin Kaşukçi’dir. Kendisini kutluyorum, Her gün fuar alanını dolaştım gerçekten müdürümün çalışma performansını gördüm. Bırakın 3000 kişiye işbaşı yaptırmayı bir kişiye dahi iş bulma noktasında faydası olmuş olan her kim olursa bu kişinin her zaman yanında yer alır bizde basın olarak üzerimize düşen gayreti yaparız.

Orada çalışan personel ve ziyaretçilerin yemek yemeleri noktasındaki gayretini gördüm verdiği talimatlara da tanık oldum. Aslında daha açık konuşmak gerekirse Kocaeli İşkur noktasında böyle çalışkan bir müdüre sahip olduğu içinde şanslı görüyorum.

Çok sayıda katılımcı ile görüşme fırsatını yakaladım. Katılanların önemle istediği konu hangi firmanın hangi personele ihtiyacı varsa dışarıda panoda yazılsa daha iyi olmaz mı der katılımcılarımız.

Nasıl ki İşkur binası önünde listelerin asılı olduğu gibi, katılımcı firmalarında hangi noktada eleman ihtiyacı varsa iş talep listelerin asılması uygun olacağını düşünüyorum.

Sayın müdürüm birde katılımcı firmaların talebini sizlere sunayım. Herkes böyle bir oluşumdan memnun ancak duyuru noktasında biraz eksik davranıldı diye biz basın mensuplarına lütfen yazın diye istekte bulundular.

Bu Kocaeli’de irili ufaklı 18000 adet şirket var. Burada Öztekin Kaşukçi gibi değerli müdürlerimize her zaman ciddi görevler düşüyor.

Son söz İşkur Müdürü Öztekin Kaşukçi ve ekibini kutluyorum. Daha güzel projeler üreterek karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

 

KALIN SAĞLICAKLA

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Çalışmaları İle Şaşırtan Başkan11 Ekim 2019 Saat: 23:05
Sezer,3.dönem şartına takılan Mehmet Ellibeş’ten sonra siyasette boşluk bırakmayarak 7’den 77’ye kısa sürede herkesin gönlüne girmeyi başaran Başkan Yıldırım her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır.
Sarı Kocaeli'nin Yükselen Değeridir12 Eylül 2019 Saat: 00:46
Bu süre zarfında hep Lastik iş sendikasının yaptığı, Toplu İş Sözleşmeleri her zaman Kocaeli işçi camiasında damgasını vurmuştur. Yaptığı Toplu İş Sözleşmeri imrenerek izledim.
Teşekkürler Efe Tur25 Ağustos 2019 Saat: 14:01
Beni alan otobüs şoförünün heyecanı görmek beni gerçekten duygulandırdı.Aman ağbi sen bize ALLAH’ın emanetisin biz size hiçbir rahatsızlık hissetmeden emin ellere teslim edeceğiz.
Ersin Emiroğlu'na Veda Yazımız14 Ağustos 2019 Saat: 00:16
İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu adeta tam bir izmit’li gibi yedi’den yetmiş'e her kezin gönlüne girmiş bir devlet adamıdır.
SİYÂSETÇİ NASIL OLMALI?8 Haziran 2019 Saat: 02:08
Şöyle bir etrafımıza bakalım bu yazmış olduğumuz vasıflarda etrafımızda ne kadar örnek alacağımz siyasetci vardır.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑