160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media
300x415 ( Sağ Blok 1 ) Kadın Doğum Hastanesi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

İzmit 48 Yıl Sonra Bayan Başkan Seçecek

31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.

22 Ocak 2019 Saat: 00:26

31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.

Tabiki seçeceğimiz başkanlar bizleri yönetecek,hafılarımızda kalacak öyle başkanlar varki,bir inşaat ruhsatı almak için İnşaat mütaahhitlerini soyup soğana çeviren başkanları da hafızalarımızda yerini alacaklar.

Çok ilginç Belediyeye iş yapmış mütaahhit işi alana kadar canı çıkmış , işi bitirmiş sıra gelmiş para almaya,alacakki  işcisine ödeme yapacak yandı anam keten helva!

O belediyenin Muhasebeden sorumlu başkan yardımcısı %10 komisyon verecekki parasını alabilsin.Öylesine konular varki midem bulanıyor sizlerinde moralinizi bozmak işime gelmiyor.

Mutlaka, Kim kazanır bilinmez ama kim kazanırsa kazansın, önce dürüst ve namuslu olmasını bekleriz bu isimlerden.kimseden maddi çıkar sağlamamasını, kimseye iltimas geçilmemesini isteriz.

Öyle olaylar yaşadık ki, açık açık kendine çıkar sağlayan çok sayıda isim hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etti maalesef. Tam 48 yıl önce trafik kazasında kaybettiğimiz merhum Leyla Atakan görev yaptığı İzmit Belediye başkanlığına bayan başkan seçilecek,

Ak Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Azize Sibel Gönül ve CHP Başkan Adayı Fatma Hürriyet Kaplan yarışı seçimi kazanan tarafın boy farkıyla sonuçlanacağını düşünüyorum.

Cumhur İttifakı olarak Ak Parti + MHP  Türkiye genelinde %52 altında asla oy alınmaması gerektiği kanaat önderleri tarafından dillendiriliyor.

Halkın değişim noktasında istek ve taleplerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaelindeki aday gösterdiği başkanlardan dikkate aldığı gözlendi.

CHP adayına gelince Kocaeli’deki seçmen kesinlikle en azından İzmit belediyesini almak için asılacağıda kamuoyu tarafından gözleniyor.

Nasılki Ankara’da Cankaya Belediyesini CHP devamlı aldığı gibi,Kocaeli’nin Cankayası İzmit’i almak için var gücü ile asılacaktır.

Kocaeli Haber Dünyası olarak İzmit için hayırlısı olan kazansın dilek ve temenlilerimi okurlarımla paylaşıyorum.

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Tahir bey ve Fatma hanım bir orta yol bulup uyum içersinde çalışacaklardır8 Nisan 2019 Saat: 14:39
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'da bu yetenek ve güç vardır.CHP İzmit Belediye Başkanı seçilen Fatma Kaplan Hürriyet'de TBMM'deki ferfonmansınıda hepimiz biliyoruz.
Siyeset çözüm üretme sanatıdır1 Nisan 2019 Saat: 19:42
Başarılı bir işadamı olması,yaptığı işinde son derece başarılı olması siyasette emin adımlarla ilerlemesi Başkan Tahir Büyükakının işlerini son derece kolaylaştıracaktır.
SU BİZİ NEREYE GÖTÜRÜR23 Şubat 2019 Saat: 14:34
Sular yükselince, balıklar karıncaları yer… Sular çekilince de karıncalar balıkları yer… Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir… Çünkü kimin kimi yiyeceğine.. “Suyun akışı” karar verir… EFLATUN
Böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….8 Ocak 2019 Saat: 01:42
Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor.Eyvah eyvah yandı anam keten helva !....
Yerel Seçimler Çok Hareketli Geçecek !22 Aralık 2018 Saat: 00:11
AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Asla çok olağanüstü durum olmadıkça kırgınlığa asla fırsat verilmez.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑