UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

İzmit 48 Yıl Sonra Bayan Başkan Seçecek

31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.

22 Ocak 2019 Saat: 00:26

31.Mart 2018 tarihinde yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Kocaeli’ni yönetecek 12 ilçe Belediye Başkanını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanını seçeceğeğiz.

Tabiki seçeceğimiz başkanlar bizleri yönetecek,hafılarımızda kalacak öyle başkanlar varki,bir inşaat ruhsatı almak için İnşaat mütaahhitlerini soyup soğana çeviren başkanları da hafızalarımızda yerini alacaklar.

Çok ilginç Belediyeye iş yapmış mütaahhit işi alana kadar canı çıkmış , işi bitirmiş sıra gelmiş para almaya,alacakki  işcisine ödeme yapacak yandı anam keten helva!

O belediyenin Muhasebeden sorumlu başkan yardımcısı %10 komisyon verecekki parasını alabilsin.Öylesine konular varki midem bulanıyor sizlerinde moralinizi bozmak işime gelmiyor.

Mutlaka, Kim kazanır bilinmez ama kim kazanırsa kazansın, önce dürüst ve namuslu olmasını bekleriz bu isimlerden.kimseden maddi çıkar sağlamamasını, kimseye iltimas geçilmemesini isteriz.

Öyle olaylar yaşadık ki, açık açık kendine çıkar sağlayan çok sayıda isim hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etti maalesef. Tam 48 yıl önce trafik kazasında kaybettiğimiz merhum Leyla Atakan görev yaptığı İzmit Belediye başkanlığına bayan başkan seçilecek,

Ak Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Azize Sibel Gönül ve CHP Başkan Adayı Fatma Hürriyet Kaplan yarışı seçimi kazanan tarafın boy farkıyla sonuçlanacağını düşünüyorum.

Cumhur İttifakı olarak Ak Parti + MHP  Türkiye genelinde %52 altında asla oy alınmaması gerektiği kanaat önderleri tarafından dillendiriliyor.

Halkın değişim noktasında istek ve taleplerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaelindeki aday gösterdiği başkanlardan dikkate aldığı gözlendi.

CHP adayına gelince Kocaeli’deki seçmen kesinlikle en azından İzmit belediyesini almak için asılacağıda kamuoyu tarafından gözleniyor.

Nasılki Ankara’da Cankaya Belediyesini CHP devamlı aldığı gibi,Kocaeli’nin Cankayası İzmit’i almak için var gücü ile asılacaktır.

Kocaeli Haber Dünyası olarak İzmit için hayırlısı olan kazansın dilek ve temenlilerimi okurlarımla paylaşıyorum.

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….8 Ocak 2019 Saat: 01:42
Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor.Eyvah eyvah yandı anam keten helva !....
Yerel Seçimler Çok Hareketli Geçecek !22 Aralık 2018 Saat: 00:11
AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Asla çok olağanüstü durum olmadıkça kırgınlığa asla fırsat verilmez.
Dilovası Ercan Dalkılıç Faktörü Asla Unutulmamalı !5 Aralık 2018 Saat: 02:15
Şimdi Ak Partiden aday adayı olan Enver Yıldırım Ercan Dalkılıç’ın damadı. , Adaylar arasında en şanslı olarak görüyorum.
Mahallemizin Muhtarları8 Kasım 2018 Saat: 15:46
Muhtarlarımızın görevde olup tekrar aday olacak olanlar ile sohbet niteliğinde gerçekleşen proğramda yaptıkları ,yarım kalan ve yeni projelerini anlatma imkanını sunuyoruz.
Cemal Kaşıkcı Olayı Hafızam Almıyor !8 Ekim 2018 Saat: 21:19
Hukuk herkese lazım,sadece Cemal Kaşıkcıya değil.Bir başka ülkede kendi vatandaşını öldürme iddiarı eğer doğru çıkarsa Suudi Arabistanla kriz kapıda demektir.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑