160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Sarı Kocaeli'nin Yükselen Değeridir

Bu süre zarfında hep Lastik iş sendikasının yaptığı, Toplu İş Sözleşmeleri her zaman Kocaeli işçi camiasında damgasını vurmuştur. Yaptığı Toplu İş Sözleşmeri imrenerek izledim.

12 Eylül 2019 Saat: 00:46

SEKA Kağıt Fabrikasında uzun yıllar çalışıp emekli oldum, yaklaşık 26 yıl hizmet edip emekliliğe hak kazandım.

Bu süre zarfında hep Lastik iş sendikasının yaptığı, Toplu İş Sözleşmeleri her zaman Kocaeli işçi camiasında damgasını vurmuştur. Yaptığı  Toplu İş Sözleşmeri imrenerek izledim.

Yani sözün özü Rahmetle andığım Abdullah Karacan bu durumun mimarı olmuş, işçisini eğitmiş bilgilendirmiş ekonomik özgürlüğü noktasında başarı çıtasını daima yükselmiştir.

Baktığınızda yerine geçen Alaattin Sarı sendikanın çizgisini değiştirmemiş hatta burada başarı sağlanacaksa hep birlikte sağlanmasını şiar edinmiştir.

Her zaman sendikanın genel politikasını işçi metfaatları doğrultusunda kullanmış, göreve geldiği süreden bu yana yaklaşık 15 tane sözleşme imzalamıştır. İşçisinin istemediği sözleşmeye imza atmamış,

Her zaman başarılı olma ve işçisinin isteklerine cevap verme gayreti içinde olmuş,TÜPRAŞ işçisinin dahi Lastik İş sendikasına geçmek istedikleri yönünde  kamuoyunda yüksek sesle dillendirildi.

Bazen ahlak kuralları doğrultusunda örgütlü olan işyerlerine girmek etik kurallarımızı çiğnemek olur diye böylesine gayret içersinde olmamış adamlık noktasında duruş sergilemiştir.

Lastik İş Sendikasını Kocaeli’deki durumu ortadadır. Sosyal Tesisleri  ve Oteli ile personeline ciddi manada hizmet etmektedir.

Lastik İş Sendikası gibi bir sendikanın üyesi olmak her işçinin hayalidir. Böylesine kamuoyuna kendini kanıtlamış bir kurumun başkanlığını üstlenen  Alaattin Sarı beyin her zaman yanında olduğumu ve destek verdiğimi belirtiyorum.

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya 4 yorum yapılmıştır
Recep deniz 13.09.2019 21:51
Dik dur eğilme kocaeli halki işçisi seninle..başkan
Recep deniz 13.09.2019 21:51
Dik dur eğilme kocaeli halki işçisi seninle..başkan
Kenan Subaşı 12.09.2019 10:13
Haklısın sayın abdullah karcan başkan çok sevdiğim bir arkadaşımdı ruhu şat olsun alattin sarı baskanda görevinde başarılar dilerim emekcinin yanında olan lastik iş sendikasina başarılar dilerim .
Kenan Subaşı 12.09.2019 10:13
Haklısın sayın abdullah karcan başkan çok sevdiğim bir arkadaşımdı ruhu şat olsun alattin sarı baskanda görevinde başarılar dilerim emekcinin yanında olan lastik iş sendikasina başarılar dilerim .
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Çalışmaları İle Şaşırtan Başkan11 Ekim 2019 Saat: 23:05
Sezer,3.dönem şartına takılan Mehmet Ellibeş’ten sonra siyasette boşluk bırakmayarak 7’den 77’ye kısa sürede herkesin gönlüne girmeyi başaran Başkan Yıldırım her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır.
Teşekkürler Efe Tur25 Ağustos 2019 Saat: 14:01
Beni alan otobüs şoförünün heyecanı görmek beni gerçekten duygulandırdı.Aman ağbi sen bize ALLAH’ın emanetisin biz size hiçbir rahatsızlık hissetmeden emin ellere teslim edeceğiz.
Ersin Emiroğlu'na Veda Yazımız14 Ağustos 2019 Saat: 00:16
İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu adeta tam bir izmit’li gibi yedi’den yetmiş'e her kezin gönlüne girmiş bir devlet adamıdır.
SİYÂSETÇİ NASIL OLMALI?8 Haziran 2019 Saat: 02:08
Şöyle bir etrafımıza bakalım bu yazmış olduğumuz vasıflarda etrafımızda ne kadar örnek alacağımz siyasetci vardır.
Bayramınız Mübarek Olsun29 Mayıs 2019 Saat: 17:53
Yaklaşık bir ay oruçlarımızı tuttuk ALLAH nasip ederse bir kaç gün sonra Ramazan Bayramına erişeceğiz.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑