160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Siyeset çözüm üretme sanatıdır

Başarılı bir işadamı olması,yaptığı işinde son derece başarılı olması siyasette emin adımlarla ilerlemesi Başkan Tahir Büyükakının işlerini son derece kolaylaştıracaktır.

1 Nisan 2019 Saat: 19:42

Tahir Büyükakın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başkanlığını kazandı.Öncelikle Kocaeli ve ülkemiz için hayırlı olsun,

Kazanmak yetmez dengeleri koruyarak başkanlığı en güzel şekilde devam etmek önemlidir.Kendileri Kocaeli Üniversitesinde hocalık yaptı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Genel sekreter yardımcılığı ve Genel sekreter görevlerinde bulundu.Devamında Bilecik'e vali olarak atandı.Doğruluğu ve dürüstluğu konusunda güvenim tamdır.

Siyeset çözüm üretme sanatıdır.Hızlı bir şekilde karar vereceksiniz ki sorunlara çözüm üretebilesin,Siyaset yaşamımızın her tarafında var.

Geçtiğimiz günlerde eski il Başkanı olan Mahmut Civelek'e annesinin vefatından dolayı Artvinliler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Musa Özcan ile başsağlığı ziyaretinde bulundum.

Mahmut Civelek'i Kullar Belediye başkanlığı döneminden tanıyorum.Devamında en uzun süre Ak Parti İl Başkanlığı yapma unvanına sahip,bu döneminin incelenmesini istiyorum.

Yaptığım değerlendirmede görevini en şık ve güzel yaptığını düşünüyorum.Devletini seven ve ülkesini seven  milliyetci duygular ile kaplı olan bir yapıya sahip olduğunu biliyorum.

Kendileri Uçak Mühendisidir.Böylesine donanımlı bir yapıya sahip olan bir kişinin bir köşeye atılmasını açıkcası içime sindiremiyorum.

Mahmut Civelek'in Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel sekreterliğine atanmasını başkan Tahir Büyükakın'ın değerlendirmesini arzu ediyorum.

Başarılı bir işadamı olması,yaptığı işinde son derece başarılı olması siyasette emin adımlarla ilerlemesi Başkan Tahir Büyükakının işlerini son derece kolaylaştıracaktır.

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Çalışmaları İle Şaşırtan Başkan11 Ekim 2019 Saat: 23:05
Sezer,3.dönem şartına takılan Mehmet Ellibeş’ten sonra siyasette boşluk bırakmayarak 7’den 77’ye kısa sürede herkesin gönlüne girmeyi başaran Başkan Yıldırım her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır.
Sarı Kocaeli'nin Yükselen Değeridir12 Eylül 2019 Saat: 00:46
Bu süre zarfında hep Lastik iş sendikasının yaptığı, Toplu İş Sözleşmeleri her zaman Kocaeli işçi camiasında damgasını vurmuştur. Yaptığı Toplu İş Sözleşmeri imrenerek izledim.
Teşekkürler Efe Tur25 Ağustos 2019 Saat: 14:01
Beni alan otobüs şoförünün heyecanı görmek beni gerçekten duygulandırdı.Aman ağbi sen bize ALLAH’ın emanetisin biz size hiçbir rahatsızlık hissetmeden emin ellere teslim edeceğiz.
Ersin Emiroğlu'na Veda Yazımız14 Ağustos 2019 Saat: 00:16
İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu adeta tam bir izmit’li gibi yedi’den yetmiş'e her kezin gönlüne girmiş bir devlet adamıdır.
SİYÂSETÇİ NASIL OLMALI?8 Haziran 2019 Saat: 02:08
Şöyle bir etrafımıza bakalım bu yazmış olduğumuz vasıflarda etrafımızda ne kadar örnek alacağımz siyasetci vardır.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑