UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Siyaset

Serhat Duyar, il başkanlarına gitti

BBP Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, Demokrat Parti ve DSP İl Başkanlarını ziyaret etti, desteklerinden ötürü teşekkür etti

2 Mayıs 2018 Saat: 00:42
Serhat Duyar, il başkanlarına gitti
Serhat Duyar, il başkanlarına gitti

 

Serhat Duyar, il başkanlarına gitti

BBP Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, Demokrat Parti ve DSP İl Başkanlarını ziyaret etti, desteklerinden ötürü teşekkür etti

 

BBP Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ü makamında ziyaret etti. Milletvekili aday adaylığı süreciyle ilgili bilgi Duyar, DP İl Başkanı Nazlıgül’e bilgilendirmede bulundu, destek istedi. Ziyarette konuşan DP İl Başkanı Nazlıgül, “Bu ziyaretten şeref duydum. Aday adaylığı toplantınıza Ankara’da olduğum için iştirak edememiştim. Ancak aday adaylığınız hayırlara vesile olsun” diye konuştu. 

İNŞALLAH ANKARA’YA GİDERSİNİZ

Duyar’a destek vereceklerini söyleyen Nazlıgül, “Kocaeli’de bu dönem aday adaylığı furyası var. İktidar partisine yakın olan isimler, terfi isteyen bürokratlar kısaca herkes aday adayı oluyor. Ancak sizin adaylığınız çok kıymetli. Sizlerin tabi ki destekçisi olacağız. Seçimlerde karşı karşıya olacağız, farklı kimlikler altında mücadele edeceğiz ama birlikteliğimiz hep daimi. İl başkanları masası da Kocaeli’ye değer kattı. Şuana kadar siz ve AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan aday adayı oldu. İnşallah ikinizi de Ankara’da görmek istiyoruz. Tabi inşallah biz de başarılı olur ve Meral hanımı Cumhurbaşkanı yaparız” dedi.

SİYASİ NEZAKET

Ev sahipliği nedeniyle DP’li başkana teşekkür eden milletvekili aday adayı Serhat Duyar ise ziyarette şunları dile getirdi: “Kocaeli milletvekili olmamız sonrasında da Kocaeli ile ilgili uzlaşıyı sağlayacağız. Başkanımız da kendisi uzlaşı yönünde katkı sağladı. Bu birliktelik inşallah sürecek. Adaylar netleştikten sonra söylemler sivrilebilir ama yarın birbirimizin yüzüne bakamayacak sözleri siyasetçiler söylememeli. Onun içindir bu nezaketimiz her daim sürecek. Buradaki siyasi nezaketi Türkiye siyasetine de taşıyacağız” diye konuştu. Ziyaretin sonunda Duyar, DP’li başkana ‘Kanlı Çukur’ isimli kitabı hediye etti.

SİYASSETEKİ ROLÜNÜZ

Demokrat Parti İl Başkanlığı ziyaretinin hemen ardından BBP Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ve yönetimini de ziyaret etti. Dedeoğlu’na aday adaylık törenine katıldığı için teşekkür eden milletvekili aday adayı Duyar, “Sizin siyasette ağabey rolünüz var. Bizim aday adaylığı sürecimde de yanımda yer aldığınız için bir kez daha teşekkür etmek istedim” şeklinde konuştu.

ELEŞTİRİ ALSAM DA

Duyar’ın aday adaylık törenine katıldığı için çok fazla eleştiri aldığını söyleyen DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, “Sol partinin il başkanı olarak sizin toplantınıza katıldığım için çok fazla eleştiri alsam da insani ilişkiler her şeyin önündedir. Doğru işler yapabilmek. Bu kente hizmet edecek insanların mecliste olmasını arzu eden bir kişiyim. İnşallah meclise de gidersiniz ve orada da çayınızı içeriz” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑